W sobotę, 25 sierpnia ekipa ABC pojawiła się w Alter Ego. Za konsoletą stanęli: Sempone, Trolu, OlaH, Marthaholtz i MC Marv. Publiczność bawiła się w rytmach funky, r’n’b, rapu, reggae oraz drum’n’bassu.
Jako pierwszy za konsoletą pojawił się DJ Sempone, który przygotował dla nas dawkę dobrego klasycznego rapu oraz r’n’b. Do Alter Ego przybywało coraz więcej osób. Sempone stworzył niesamowity klimat, który pomagał w relaksie w trakcie sobotniego wieczoru. Utworem - DMX feat. Nate Dogg “Comin In the Air Tonight”, Sempone zakończył swój występ.

Miejsce za konsoletą zajął po nim Trolu. Gorące dźwięki funky, reggae i r’n’b skłoniły gości klubu Alter Ego do zabawy na parkiecie. Początkowo tańczyły na nim tylko dwie osoby, lecz z minuty na minutę, ta liczba rosła Zauważyłam, że nie tylko imprezowicze bawili się dobrze, Trolu za konsoletą także tryskał energią i dobrym humorem.

OlaH, która zagrała po północy, zagwarantowała nam dobrą zabawę przy reggae. Klub zaczął się wypełniać, loże oraz krzesła były zajęte, a na parkiecie zaczęło być coraz ciaśniej. OlaH potrafiła wyciągnać na parkiet nawet tych, którzy dotychczas grzali swoje miejsca siedzące.
Deserem sobotniej nocy był występ Marthaholtz wraz z mc Marv’em. Jego sety połączone z głosem Marv’a wywołały ścisk na parkiecie. Zauważyłam, że niemal wszyscy wsłuchiwali się w muzykę. Jedni tańcząc, inni siedząc. W trakcie występu tego duetu nastąpiło apogeum pozytywnych emocji!

Ostatnia sobota sierpnia zaowocowała dobrą zabawą w Alter Ego. Wszyscy, którzy zagrali dla swojej publiczności sprostali zadaniu wyśmienicie i myślę, że bawili się równie dobrze jak widownia, dla której grali.