Już niebawem marka Recman będzie obchodzić ósmą rocznicę otwarcia salonu w Szczecinie. Z tej okazji na wszystkich, którzy 13 maja odwiedzą salon mieszczący się w CH Ster, będzie czekać 20% rabat przy zakupie dwóch nieprzecenionych produktów!

Znana na rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 36-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman

  • 2 nagroda: spinki Recman

  • 3 nagroda: krawat

Aby wziąć udział w konkursie, wyślij e-mail na adres konkurs@wszczecinie.pl, w treści napisz dlaczego nagroda powinna trafić właśnie do Ciebie (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Czekamy do 12 maja 2023 do godziny 15:00! Nagrodzimy trzy najciekawsze odpowiedzi (redakcja portalu wSzczecinie.pl dokona wyboru). Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman CH Ster (ul. Ku Słońcu 67, Szczecin).

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku oraz Instagramie.