Muzyka wraca do miasta po raz trzeci i ostatni. Już 19 czerwca nocne ulice Szczecina zapełnią się klubowiczami.

O co chodzi?

Musicback organizowane jest już po raz trzeci, choć sama idea realizowana jest po raz czwarty (wcześniej pod inną nazwą: Halloween). Jeden bilet (15/20 zł) upoważnia do wstępu do 22 lokali. Imprezowicze mogą dowolnie przemieszczać się po klubach. Muszą oni jednak pamiętać, że w każdym lokalu obowiązuje jego wewnętrzny regulamin (m.in. wiek uczestników lub kwestia obuwia sportowego). After party odbędzie się jak zwykle w Barrelu.

Lista klubów

Większość szczecińskich lokali, biorących udział w poprzednich edycjach, pojawi się i tym razem. Na liście znajdą się m.in.: Club 77, Grand Cru, Heya oraz Mezzoforte, które można było odwiedzić w ciągu jednej nocy 30 stycznia. Tym razem w imprezie nie weźmie udziału Baila oraz Wasabi, a także City Hall.

Wakacyjny akcent: nowe lokale

Będą jednak niespodzianki. Musicback wychodzi poza Szczecin. – W związku z wakacyjnym klimatem imprezy, uwzględniliśmy letnie elementy. Na liście lokali znajduje się nietypowy klub z Międzyzdrojów (Copacabana), który został zbudowany w całości na plaży – opowiada organizator imprezy. Innym miejscem Musicback są Police, ściśle związane ze Szczecinem. – Bardzo dużo osób z Polic bierze udział w naszych imprezach. Pomyśleliśmy też o nich. Casino City będzie dla nich dobrym miejscem do rozpoczęcia lub zakończenia imprezy – dodaje organizator.

Tajemniczym punktem jest także klub Coco Jumbo, który zostanie otwarty właśnie podczas imprezy Musicback. Dopiero 18 czerwca zostanie zdradzony jego adres.

Nie tylko na lądzie: Musicboat

Nowością będzie także dyskoteka na statku. – Wynajęliśmy statek wycieczkowy, który tej nocy przeistoczy się w klub. Goście znajdą tam bary i parkiet – opowiada organizator. Statek będzie wypływał w dwugodzinne rejsy po Odrze, pierwszy z nich rozpocznie się o 21. – Wydaje się nam, że będzie to wyjątkowa atrakcja. Nie ma niczego takiego w Szczecinie – dodaje organizator.

Koncerty i didżeje

Choć tym razem koncertów będzie znacznie mniej, różnorodnych gatunków muzycznych nie zabraknie. W Kontrastach impreza rozpocznie się już o 18:00 i będzie można na niej usłyszeć przede wszystkim zespoły rockowe. Zagra m.in.: Annalisa oraz Road Trips Over. Hiphopowe rytmy zagoszczą w Barrelu za sprawą Grubsona oraz rezydenta tego miejsca – Ja Żem Boski. O klubowe klimaty w innych lokalach zadbają m.in. Zombie, Milkwish, Souls In Motion oraz Vein Cat.

Ostatni raz?

- Każdy, kto był na naszej imprezie, wie, że Musicback to dzień wyjątkowy. Można sobie wtedy pozwolić na szaleństwo i odwiedzenie kilkunastu lokali za niewielką cenę – mówi organizator. Wszyscy, którzy do tej pory nie mieli okazji poczuć tego intensywnego clubbingu, mogą to zrobić 19 czerwca po raz ostatni. – Chcemy pójść w innym kierunku. Na dzień dzisiejszy najbliższy Musicback jest ostatnim – mówi organizator.Pełna lista lokali, didżejów, a także miejsc, w których można kupić bilety znajduje się na stronie www.musicback.pl.