koncerty spektakle i opery klubowe inne

Zakończenie lata na Wyspie Grodzkiej [dużo atrakcji]

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Gdzie?
plaża na Wyspie Grodzkiej / Miejska Strefa Letnia
Kiedy?
Sobota, 30.09.2017
O której godzinie?
12:00
Do kiedy?
Sobota, 30.09.2017
Do której godziny?
23:59
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na zakończenie lata na Wyspa Grodzka! Atrakcje dla dzieci, strefa żeglarska, Szczecińska Liga Stand-Upkoncert zespołu xxanaxx i DJ-skie sety - lato w Szczecinie kończymy z przytupem :)
Część ogólna imprezy rozpocznie się w południe na terenie Miejskiej Strefy Letniej. W programie m.in. rodzinne, morskie karaoke z nagrodami, warsztaty robienia statków z papieru wraz z wyścigami na wodzie, pokazy wielkich baniek mydlanych, poszukiwania skarbu zakopanego w piasku, zdjęcia z Neptunem na morskim tronie, żeglarskie kalambury, kolorowanki 3D, konkursy wiedzy dla całych rodzin, dyskoteka na plaży, wspólne śpiewy, gry, zabawy ruchowe. Na miejscu zabawy pojawią się: Neptun, Syrenka Arielka, Pirat Drabinka, Szalony Marynarz i Viana.

Po zakończeniu szaleństw z piracką ekipą przyjdzie czas na sporo śmiechu. Od godz. 18.00 Wyspę Grodzką opanuje Szczecińska Liga Stand-Up.

Kolejnym punktem programu będzie DJ-ski set, który płynnie przeprowadzi gości od stand-upu do koncertu zespołu xxanaxx, który wystartuje o godz. 20.00.Po koncercie marina wraz ze strefą letnią ponownie wypełnią się dźwiękami DJ-skich setów, przy których zabawa potrwa do późnego wieczora…

Strefa żeglarska North East Marina Szczecin zlokalizowana będzie w budynku bosmanatu. To tam na wodniaków czekać będzie skromny poczęstunek i możliwość rozmowy m.in. z przedstawicielami Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Podczas zakończenia lata sporo aktywności przygotuje rónież Szczecińskie WOPR "Heyki". Każdy, kto tego dnia, pomiędzy 12.30 a 16.00, przejdzie krótkie szkolenie otrzyma dyplom i… bilet na rejs z widokiem na Szczecin! W ten sposób ratownicy z Heyki chcą namówić do udziału w kursie i nagrodzić najodważniejszych. Zapraszamy szczególnie rodziny z dziećmi. Tym bardziej, że podczas sobotniej imprezy na terenie Miejskiej Strefy Letniej staną dwa auta ratownicze WOPR, a na wodzie znajdą się poduszkowiec i skuter wodny. Pokaz sprzętu nie będzie jednak ostatnią z atrakcji przygotowanych przez ratowników. W godzinach 16.00 - 17.00 goście odwiedzający Wyspę Grodzką będą mieli okazję obejrzeć pokaz ratownictwa wodnego w wykonaniu obsady szczecińskiego WOPR. Umiejętności ratowników zobaczymy po północnej stronie kładki prowadzącej z mariny na Łasztownię. Ale to oczywiście nie koniec niespodzianek!

Partnerzy wydarzenia: Wyspa Grodzka, Szczecińskie WOPR "Heyki", DDB Auto Bogacka, Eventrent - Narzędzia dla twojego Eventu, Centrum Ogrodnicze RAJSKI OGRÓD, 2event, Zachodniopomorski Szlak Żeglarski.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję