Gdzie i kiedy?
Outlet Park
ul. Struga 42
sobota, 13 maja 2023, 12:00
Za ile?
darmowe
Pokazy kulinarne „Szybka Rybka", dużo informacji na temat wartości odżywczych ryb oraz gatunków ryb żyjących w naszych wodach, a także konkursy z nagrodami i pokazy filmowe w Silent Kino - takie atrakcje rybacy z Wolińskiego Stowarzyszenia Rybaków przygotowali dla mieszkańców Prawobrzeża.

Akcja „Wolin z rybą na talerzu", w sobotę (13 maja) odbędzie się w Outlet Park Szczecin. Na odwiedzających czekają pokazy kulinarne w wykonaniu Leszka Wodnickiego z Kulinarnego Atelier, rozmowy z dietetykiem na temat wartości zdrowotnych, wynikających z jedzenia ryb oraz spotkanie z ichtiologiem, który w ciekawy sposób opowie o rybach żyjących w polskich wodach.

Uczestnicy będą mogli również obejrzeć programy o rybach w Silent Kino i poszerzyć swoją wiedzę na temat ryb w multimedialnej strefie edukacyjnej. Organizatorzy w ramach akcji przygotowali zabawy dla dzieci oraz liczne konkursy dla dorosłych, w których będzie można zdobyć gadżety związane akcją.

„Wolin z rybą na talerzu" w Outlet Park Szczecin odbędzie się w sobotę, w godzinach 12:00-18:00.

Udział w imprezie jest bezpłatny. W ramach akcji nie odbywa się sprzedaż świeżych ryb. Więcej informacji można znaleźć na Facebooku i na stronie internetowej www.wolinzrybanatalerzu.pl