Gdzie i kiedy?
sobota, 6 kwietnia 2024, 17:00
Za ile?
od 100 zł
Kolejna edycja niesamowitego festiwalu muzycznego, który zabiera nas w historyczną podróż z polskimi prekursorami muzycznych stylów. Tym razem wracamy do korzeni i rockowych brzmień z lat 80-tych i 90-tych ubiegłego wieku!

Muzyczne widowisko o historii polskiej muzyki rockowej w niesamowitej oprawie audio – wizualnej, najlepszym dźwiękiem i zespołami:

– Jary Oddział Zamknięty

– Kobranocka

– Sztywny Pal Azji

– Róże Europy

– Chłopcy z Placu Broni

– IRA

Artyści zostali wybrani według ścisłego klucza, którego głównym zamierzeniem był powrót do początków młodzieżowego buntu wyrażanego poprzez muzykę rockową, powrotu do zespołów walczących o wolność w naszym kraju.

W ramach THE LEGEND FESTIWAL zobaczymy archiwalne nagrania video, posłuchamy niezwykłych ciekawostek o wykonawcach. W Netto Arenie Szczecin pojawią się także stoiska wystawiennicze związane tematycznie z festiwalem, a także wiele innych atrakcji! THE LEGEND to festiwal łączy pokolenia! Zapowiada się dobrze? Najlepiej! To właśnie w Szczecinie usłyszymy podczas jednego festiwalu usłyszymy największe hity zespołów. Wspólnie zaśpiewany „Kocham Cię jak Irlandię”, „Jedwab”, „Andzia”, „Wieża radości, wieża samotności” czy „Szczęście”.

Ponadczasowe hity, które zna cała Polska! Niesamowity klimat! Atmosfera doskonałej muzyki! Powrót do przeszłości! To wszystko czeka na nas podczas szczecińskiej edycji festiwalu The Legend – Kiedyś było inaczej. Nowoczesne wydarzenie w oryginalnej oprawie, przeniesie nas do przeszłości! To będzie prawdziwy muzyczny spektakl!