Gdzie i kiedy?
Opera na Zamku
ul. Korsarzy 34
niedziela, 11 czerwca 2023, 13:00
Za ile?
od 35 zł
Świnka Peppa i przyjaciele zapraszają małych widzów na wyjątkowy spektakl pełen śpiewu, tańca i dobrej zabawy. Już 11 czerwca w Operze na Zamku bohaterka niezwykle lubianej kreskówki zaprosi dzieci do wspólnej przygody. Przedstawienie „Świnka Peppa – Wielka Niespodzianka” to dla najmłodszych wspaniała inspiracja, nauka i moc nowych wrażeń.

Urodziny na scenie

W dniu urodzin Świnki Peppy podekscytowani domownicy, angażując małą widownię spektaklu, przygotowują dla niej urodzinową niespodziankę. Radosna i rozśpiewana rodzinka świnek, wybierając dekoracje i kostiumy wciąga dzieci w świętowanie i uczy je przeżywania pozytywnych emocji. Wszyscy razem bawią się i poszukują urodzinowych niespodzianek, w tym tej najważniejszej - Wielkiej Niespodzianki. Na scenie pojawią się także Pan Zebra i Pani Królik, którzy wraz z pozostałymi bohaterami uczestniczą w przygotowaniach do urodzin Peppy.

Spektakl pełen muzyki, tańca i niespodzianek oraz błotnych kałuż, które Peppa i jej bliscy tak bardzo lubią, jest dla małych widzów wędrówką z bajkowego świata do rzeczywistości. Inspiruje maluchy i uczy przeżywania niezwykłych emocji oraz dzielenia oczekiwania i radości z najbliższymi.

Aktorzy wystąpią we wspaniałych kostiumach, pośród dekoracji przeniesionych prosto z kreskówki na scenę. Reżyserem oraz scenarzystą spektaklu jest Gabriel Gietzky, a za produkcję odpowiada firma MGR productions. Spektakl przeznaczony dla maluszków już od 2. roku życia.

Bilety dostępne na: https://www.kupbilecik.pl/szukaj/?q=+%C5%9Bwinka+peppa&qw=

 

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 60 minut + przerwa

 

Scenariusz i reżyseria: Gabriel Gietzky

Scenografia i kostiumy: Maria Kanigowska

Muzyka: Michał Zdrzałek

Spektakl na licencji: Hasbro

Produkcja: MGR productions

Obsada: Karolina Marcisz, Aleksandra Batko, Agnieszka Raj-Kubat, Kamil Mularz, Szymon Michlewicz-Sowa, Dariusz Dyla, Anna Berek, Filip Wojcik