W budynku 13 muz na dzieci czeka Przytulny Plac Zabaw, gdzie można zanurzyć się w suchej wodzie, sprawdzić, ile osób pomieści kropla wody i spróbować odnaleźć ukrytą perłę albo zbudować ogromnego potwora przytulankę. Przytulny Plac Zabaw w Galerii Tworzę się w budynku 13 muz można odwiedzać do końca września w każdą niedzielę, poniedziałek i wtorek w godz. 11:00 – 16:00.
PRZYTULNY PLAC ZABAW (ZANURZENIE)
25.06-30.09.2016, TWORZĘ SIĘ
* otwarty w każdą niedzielę, poniedziałek i wtorek w godz. 11:00-16:00


WAŻNA INFORMACJA! Wstęp na Przytulny Plac Zabaw jest bezpłatny. Przy większej ilości osób (powyżej 6) obowiązuje rezerwacja terminu pod adresem tworzesie@gmail.com. Prosimy również o zabranie obuwia na zmianę lub skarpetek.

Przytulny Plac Zabaw odbywa się w ramach projektu „Eksperymentalne Place Zabaw w Szczecinie”. Koncepcja opiera się na wykreowaniu i udostępnieniu mieszkańcom Szczecina oraz regionu tematycznych przestrzeni artystycznych, nawiązujących do różnych dziedzin sztuki. Ich przygotowaniem zajmują się zaproszeni do projektu artyści, młodzi mieszkańcy miasta i regionu oraz lokalni animatorzy. Projekt dofinansowany jest ze środków Miasta Szczecin oraz Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Las Sztuki oraz 13 muz.
Miejsce: TWORZĘ SIĘ, pl. Żołnierza Polskiego 2 (budynek 13 muz), Szczecin