Gdzie i kiedy?
Dom Kultury „13 Muz”
pl. Żołnierza Polskiego 2, Szczecin
środa, 7 lutego 2024, 15:00
Za ile?
darmowe
Odwrócone Targi Akademickie to wydarzenie, mające na celu połączenie studentów, absolwentów i uczniów szkół ponadpodstawowych z firmami z 6 różnych branż działających na terenie Szczecina i okolic.

Na czym polega cała idea? Na tym, że to studenci (a nie tak jak zazwyczaj - firmy) będą mieli okazję zaprezentować swoje projekty i osiągnięcia. Młode osoby mogą uczestniczyć w wydarzeniu na kilka sposobów tj.: występując na głównej scenie z krótką prezentacją do 10 minut, rozstawiając stoisko bądź wystawę artystyczną lub uczestnicząc w grze networkingowej zorganizowanej przez Młodzieżową Radę Miasta.

Na widowni i wśród gości znajdą się przedstawiciele firm i organizacji, z którymi młodzi ludzie będą mieli okazję zdobyć kontakt, wymienić wizytówki i porozmawiać. Dodatkowo na wydarzeniu zobaczymy wystawy prac i projektów artystycznych. Wydarzenie zostanie zakończone małym poczęstunkiem, podczas którego uczestnicy będą mieli okazję posłuchać muzyki na żywo.

Wydarzenia odbędzie się w godzinach od 15:00 do 18:00 dnia 07.02.2024 w sali Kominkowej Domu Kultury „13 muz” w celu zapewnienia możliwości uczestnictwa wszystkim - studentom, pracownikom firm i uczniom.

Odwrócone Targi Akademickie to wspólne wydarzenie współorganizowane przez Dawida Hamerę – doradcę ds. młodzieży przy Prezydencie miasta Szczecin, Młodzieżową Radę Miasta oraz Dom Kultury „13 muz” i Polską Fundację Przedsiębiorczości. Partnerami kluczowymi są: Akademicki Szczecin oraz Gmina Miasto Szczecin.

Nowy formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/5yAPHoiW6Vexg6kx9