Gdzie i kiedy?
teren lotniska w Dąbiu
piątek, 12 lipca 2024, 18:00
Za ile?
od 249 zł
Najpopularniejsza trasa koncertowa w Polsce po raz trzeci odbędzie się w Szczecinie. Męskie Granie ponownie zawita na terenie aeroklubu w Dąbiu już 12-13 lipca.

Nie wiadomo jeszcze, którzy artyści zaprezentują się podczas poszczególnych koncertów, ale 6 lutego ma ruszyć oficjalna przedsprzedaż biletów. Bilety jednodniowe będą dostępne w cenie 249 zł, a karnety dwudniowe – w cenie 449 zł.

„Podczas 15. edycji projektu, fani najlepszej polskiej muzyki spodziewać się mogą wielu dodatkowych atrakcji” – zapowiadają organizatorzy Męskiego Grania. „Już teraz wiemy, że podobnie jak w ubiegłym roku, koncerty będą odbywały się w piątki i soboty. Oba dni będą miały zupełnie inny program. W soboty zagra tegoroczna Męskie Granie Orkiestra, a w piątki wybrane składy orkiestr z poprzednich lat” – czytamy.

W tym roku, po raz pierwszy od lat, Męskie Granie wystartuje w Żywcu (28-29 czerwca), a zakończy w Warszawie (23-24 sierpnia). Poza Szczecinem, trasa MG zawita do Poznania, Gdańska, Krakowa i Wrocławia.