Gdzie i kiedy?
piątek, 1 kwietnia 2011, 19:00
Za ile?
15 zł, Panie do 22 free
25 Marca nakładem legendarnego Cocoon Records ukazuje się czwarty autorski album Jacka Sienkiewicza, artysty, który ponad dekadę temu wprowadził Polskę do pierwszej ligi europejskiej muzyki elektronicznej. "On the Road" jest płytą, która nie tylko jawi się jako najbardziej zaawansowany album warszawskiego producenta - to album, który ma szansę przewartościować globalne pojmowanie muzyki znanej dotąd jako "minimal techno".

Utwory zawarte na "On the Road" powstawały przez kilka lat - i nawet niewprawne ucho od razu odróżni te wielopłaszczyznowe, niemal awangardowe w strukturze konstrukcje dźwiękowe od setek plastikowych, jednakowo brzmiących produkcji dominujących na dzisiejszej scenie. Dynamiczne, pulsujące życiem i prawdziwymi emocjami, są bez wątpienia nową jakością w świecie ogarniętej stagnacją i samozadowoleniem dzisiejszej muzyki klubowej.


Impreza będzie również treaserem wspólnego projektu firmy Adobe, Akademii Sztuki, Boom Baru oraz Środka Miasta.-Adobe Vj days.
Zaczynając pierwszego kwietnia, przez dwa miesiące będziemy przeprowadzać Was przez szereg imprez towarzyszących poświęconych sztuce audio-vizualnej,które swój finał znajdą w czerwcu .


Spotkanie z Jackiem Sienkiewiczem będzie doskonała okazją by zaprezentować doskonałą spójność między tym co słyszalne a widzialne .
Tej nocy wnętrze Boom Baru zagospodaruje Pani Pawlowsky wraz z Bf'em



Dj's :

 

Jacek Sienkiewicz(Cocoon, Recognition)/Warszawa

http://soundcloud.com/recognition

Jerson(Novaforma)

Mo Name


VJ's:

Pani Pawlowski

BF