Gdzie i kiedy?
Courtyard by Marriott, Brama Portowa II
Od: środa, 24 maja 2023, 09:00
Do: środa, 24 maja 2023, 17:30
Za ile?
od 922,50 zł
Już 24 maja odbędzie się najważniejsze wydarzenie branżowe w Szczecinie - konferencja Szczecin Business & HR. To wyjątkowa okazja dla przedstawicieli świata biznesu i HR, aby poznać najnowsze trendy i rozwiązania w swoich dziedzinach oraz nawiązać cenne kontakty.

Konferencja Szczecin Business & HR to idealne miejsce dla menadżerów, właścicieli firm oraz działów HR. Podczas pierwszego, bardzo intensywnego dnia uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w szeregu prelekcji i panelu dyskusyjnym, prowadzonych przez wybitnych ekspertów z dziedziny biznesu i HR. Pierwszy dzień konferencji skupiać się będzie na tematach związanych z zarządzaniem i rozwojem biznesu.

W programie znajdują się m.in. wykład Macieja Hermana, Dyrektora Zarządzającego Lotte Wedel (marka E.Wedel), o sztuce łączenia oczekiwań biznesu i działów HR, prelekcja prof. Witolda Orłowskiego, jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich ekonomistów o tym, co czeka biznes w 2023 roku i jakie są prognozy, jak radzić sobie w zmieniającym się nieustannie świecie. Ten dzień to również wystąpienie Sylwii Królikowskiej, „Superniani Liderów”, psycholożki, jednej z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego LinkedIn oraz prezentacja raportu OLX KNOW HOW 2023, który dostarczy uczestnikom niebywałej dawki danych dot. branży HR. Wśród prelegentów nie mogło zabraknąć także specjalistów od zarządzania absencjami chorobowymi, jak Mikołaj Zając, czy Artura Dzięgielewskiego, jednego z Top Voice of LinkedIn, ale też Roberta Kozaka, współtwórcę polskiego oddziału BBC, który doradza biznesom w zakresie nowoczesnego przywództwa.

Cały program pierwszego dnia konferencji jest tak ułożony, aby każdy z uczestników – czy to prezes zarządu, czy pracownik działu HR – mogli wynieść jak najwięcej korzyści z udziału. Pełnię motywacji, inspiracji i wiedzy na następne półrocze. Konferencja Szczecin Biznes & HR to wydarzenie skupiające uczestników na wymianie doświadczeń, na wiedzy, która znalazła zastosowanie w praktyce oraz na merytorycznych wystąpieniach wyjątkowych ekspertów. – Już po raz 5. zaprosiliśmy prelegentów, którzy poza rozpoznawalnym nazwiskiem, mogą się poszczycić empirycznym doświadczeniem we wdrażaniu rozwiązań i narzędzi, usprawniających proces zarządzania zespołem – podkreśla Katarzyna Opiekulska-Sozańska, Dyrektor Zarządzająca LSJ HR Group, firmy rekrutacyjno-doradczej organizującej konferencję.

Z kolei drugiego dnia odbędzie się dla zapisanych wcześniej uczestników – intensywny warsztat prowadzony przez Sylwię Królikowską, jedną z najbardziej znanych i cenionych ekspertek w zakresie przywództwa. Warsztat pozwoli uczestnikom poznać najnowsze trendy w zakresie zarządzania młodymi pracownikami z pokolenia Z oraz zdobyć praktyczne umiejętności i narzędzia.

Konferencja Szczecin Business & HR to nie tylko cenne źródło wiedzy i inspiracji dla uczestników, ale również doskonała okazja do promocji marki i budowania wizerunku pracodawców. Kupując pakiet biletów dla swoich pracowników, firma może zyskać wiele korzyści employer brandingowych, przyciągając uwagę najbardziej wartościowych kandydatów na rynku pracy.

Cały program wydarzenia dostępny jest na stronie: https://biznes-hr.pl, przez którą można zakupić również bilety – zarówno na pierwszy, jak i drugi dzień konferencji (warsztat), lub też w pakiecie.