Gdzie i kiedy?
OFF Marina
ul. Chmielewskiego 18
Od: sobota, 18 maja 2024, 10:00
Do: niedziela, 19 maja 2024, 14:00
Za ile?
darmowe
W weekend 18-19 maja 2024 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 odbędzie się kolejna edycja Festiwalu kawy oraz 7. urodziny Bazaru Smakoszy.

Organizatorzy zapraszają wszystkich do OFF Mariny. Podczas dwóch dni będzie tam czekał niemal cały szczeciński nurt specialty coffee plus trochę silnej reprezentacji z regionu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, a dodatkowo zaplanowaliśmy także nieco atrakcji – np. ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI W AEROPRESSIE. Szykuje się naprawdę godny weekend na Pomorzanach!

Oprócz tego równolegle na urodzinowym SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY czeka kilka niespodzianek, jak również będzie okazja do wypełnienia toreb i koszyków doskonałymi produktami. Będzie okazja do zrobienia zakupów bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo, przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki, desery oraz wiele, wiele innych.

 

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/978901929766844