Gdzie i kiedy?
KRZYWY GRYF, ul. Kolumba 5
sobota, 16 października 2021, 21:00
Za ile?
30/40 zł
Nie samym filmem człowiek żyje, a Szczecin Film Festival już nie raz pokazał, że pięknie można łączyć wrażenia filmowe z muzyką.

 

Tym razem zapraszamy na bezkompromisowy koncert w wykonaniu męskiej załogi Dr Misio – ekipy pod wodzą Arka Jakubika jednego z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorów oraz scenarzysty, reżysera związanego z ambitnymi projektami filmowymi na kulturalnej mapie Polski, znanego m.in. ze świetnych ról dramatycznych w filmach Wojtka Smarzowskiego („Wesele”, „Dom zły”, „Drogówka”, „Wołyń”, „KLER”).

Dr Misio gra ostrego rock & rolla bez przebaczenia. Solidne brzmienie, ciężkie riffy, znakomite, mądre teksty Krzysztofa Wargi oraz Marcina Świetlickiego i brak muzycznego kompromisu sprawiają, że to nowa i oryginalna propozycja nie tylko dla fanów rocka, ale przede wszystkim ludzi poszukujących w sztuce intelektualnych wrażeń i refleksji, otwartych na formę i nie stroniących od wspólnej, niemalże rytualnej zabawy.

Zespół ma na swoim koncie cztery płyty. Dwie pierwsze pt.: „Młodzi” i „Pogo” wyprodukowane przez Olafa Deriglasoffa, trzecią i czwartą wyprodukował Kuba Galiński znany z produkcji płyt dla: HEY, Ani Dąbrowskiej czy Ani Rusowicz.

Dr Misio zagrali niezliczoną ilość́ koncertów w całej Polsce od maleńkich klubów po wielkie koncerty plenerowe oraz festiwale jak: Jarocin, Przystanek Woodstock, Orkiestra Męskie Granie, Cieszanów Rock Festival, Co Jest Grane Festival, Festiwal TOP TRENDY, Festiwal TOP of The TOP.