Gdzie i kiedy?
Bulwary Szczecińskie
sobota, 23 lipca 2022, 10:00
Za ile?
45-200 zł
Biegaczki i biegacze, przed nami kolejny aktywny sezon na bulwarach. Już wystartowały zapisy na tegoroczne biegi po szczecińskich nabrzeżach – Biegowe Bulwarove. W tym sezonie przygotowano cztery terminy do wyboru.

 

Czym byłyby wakacje bez letnich przebieżek na szczecińskich bulwarach? Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia otwiera czwarty sezon cyklu biegów Biegowe Bulwarove. Od czerwca do września biegacze będą mieli okazję wziąć udział w zawodach i propagować zdrowy i aktywny tryb spędzania czasu nad Odrą.

– Nasze biegi od lat cieszą się sporym zainteresowaniem wśród lokalnych biegaczy. Pięciokilometrowa trasa wiodąca wzdłuż szczecińskich nabrzeży jest doskonałym miejscem zarówno na pokonanie pierwszych kilometrów, jak i na sprawdzian formy przed zawodami. To także dobre miejsce dla rodziców biegających z wózkami oraz zawodników z czteronożnymi pupilami – mówią organizatorzy.

Oczywiście w Biegowym Bulwarovym nie może zabraknąć zawodów dla najmłodszych. Maluchy w wieku szkolnym i przedszkolnym będą mogły spróbować swoich sił jako biegacze. Będą na nich czekać nie tylko oklaski i doping, ale także profesjonalne medale i atrakcje w miasteczku biegowym.

Zapisy na tegoroczne biegi rozpoczęły się 1 maja. W tym sezonie Biegowe Bulwarove odbywać się będą: 25 czerwca, 23 lipca, 20 sierpnia (Bieg pod Żaglami), 3 września.

 

Link do zapisów: https://www.protiming24.pl/startmeta/

 

Opłata startowa w biegach dla dorosłych wynosi 50 zł. Istnieje możliwość wykupienia karnetu na wszystkie 4 biegi, które odbędą się w terminach: 25.06, 23.07, 20.08, 03.09. Cena karnetu 200zł. Przy zakupie karnetu na wszystkie biegi uczestnik otrzyma koszulkę gratis.

Opłata startowa w przypadku biegów dla dzieci wynosi 45 zł. Tu także można kupić karnet na wszystkie edycje, koszt to 180 zł.