Gdzie i kiedy?
Rocker Club
Partyzantów 2
sobota, 22 lutego 2014, 19:00
Za ile?
25 zł w przedsprzedaży i 30 zł w dniu koncertu
Po sukcesie pierwszego albumu “Lucid Moments” docenionego zarówno przez krytyków i słuchaczy w Polsce jak i za granicą, formacja TUNE pragnie zaskoczyć fanów nową produkcją "Identity". Pierwszym singlem albumu jest utwór “Crackpot” nagrany w dwóch wersjach - studyjnej, oraz w akustycznej wersji Live nagranej w studio Polskiego Radia. Zespół wybrał ten właśnie utwór na pierwszy singiel, ponieważ nie zdradza on do końca muzycznego klimatu płyty, delikatnie kreśląc jednak jego koncepcje.

Wyjątkowo klimatyczny wokal oraz art-rockowe brzmienie, sprawia, że środowisko krytyków muzycznych często porównuje dokonania Tune do takich grup jak The Doors czy Mars Volta. Tego nie można przegapić! Tune w Rockerze!

Tune – polska grupa rockowa, grająca szeroko pojętą muzykę alternatywną Powstała w 2009 roku w Łodzi z inicjatywy gitarzysty Adama Hajzera i basisty Leszka Swobody. W 2011 roku do zespołu dołączył finalista drugiej edycji Must Be The Music Jakub Maria Krupski. Również w 2011 roku ukazał się debiutancki album grupy Lucid Moments, który zebrał doskonałe recenzje w Polsce (płyta roku, debiut roku), oraz za granicą. W 2012 roku Adam Hajzer zdobył tytuł najlepszego gitarzysty solowego przystanku Woodstock. Obecnie pracują nad drugą płytą. Grupa dostała się do finału 4 edycji Must Be The Music.

skład zespołu:
Adam Hajzer - gitara
Leszek Swoboda - bas
Janusz Kowalski - akordeon, klawisze
Wiktor Pogoda - perkusja
Kuba Krupski - wokal