spotkania inne

Weekend Księgarń Kameralnych w Kulturce [program atrakcji]

freeimages.com

Gdzie?
Kluboksięgarnia Kulturka, al. Wojska Polskiego 46/U1
Kiedy?
Sobota, 22.04.2017
O której godzinie?
11:00
Do kiedy?
Niedziela, 23.04.2017
Do której godziny?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Kluboksięgarnia Kulturka zaprasza na mnóstwo atrakcji z okazji Weekendu Księgarń Kameralnych.
PROGRAM ATRAKCJI:

22 kwietnia (sobota) o godz. 11:00
„Sportowcy czytają dzieciom”

Kluboksięgarnia Kulturka oraz sportowcy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie czytelnicze, podczas którego znany i lubiany sportowiec przeczyta dzieciom fragmenty książki. Szczecińscy sportowcy przyjęli zaproszenie, gdyż mocno wspierają ideę popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, chcieli również pokazać dzieciom, że czytanie książek jest fajne i ważne dla rozwoju intelektualnego dziecka. Będzie też czas na wspólne zdjęcia oraz zdobycie autografów!
Wstęp wolny!

22 kwietnia (sobota) o godz. 12:30
Zapraszamy na spotkanie autorskie z Moniką Marin, autorką serii książek „Kroniki Saltamontes”
, będących pełną przygód i wzruszeń powieścią przygodową dla całej rodziny. Adam i Aleks – dwóch młodych przyjaciół z sierocińca, jeden obdarzony nieprzeciętną intuicją, a drugi inżynieryjnym umysłem – konstruują Maszynę do Produkowania Szczęścia. Nagle ich życie zmienia się nie do poznania, a oni wyruszają w podróż w poszukiwaniu domu, za którym tęsknią. W trakcie spotkania autorka przeczyta fragmenty książki, opowie w jaki sposób powstała historia chłopców oraz jak można napisać własną książkę. Będzie można również zakupić książkę z autografem autorki.
Wstęp wolny!
Ilość miejsc ograniczona.
Zapisy: księgarnia@kulturka.net.pl


22 kwietnia (sobota) godz. 14:00
„Arcydziełka”

Zajęcia plastyczno-techniczne, podczas których wykonamy z różnych materiałów własne książki przestrzenne i napiszemy do nich krótką historię. Zajęcia dla dzieci od 6. roku życia.
Wstęp wolny!
Zapisy: ksiegarnia@kulturka.net.pl lub tel. 511770912

23 kwietnia (niedziela) o godz. 12:15
„Sportowcy czytają dzieciom”

Kluboksięgarnia Kulturka oraz sportowcy serdecznie zapraszają wszystkie dzieci na spotkanie czytelnicze, podczas którego znany i lubiany sportowiec niespodzianka przeczyta dzieciom fragmenty książki. Szczecińscy sportowcy przyjęli zaproszenie, gdyż mocno wspierają ideę popularyzacji czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży, chcieli również pokazać dzieciom, że czytanie książek jest fajne i ważne dla rozwoju intelektualnego dziecka. Będzie też czas na wspólne zdjęcia oraz zdobycie autografów!
Wstęp wolny!

23.04.2017 (niedziela) w godz. 12:00 – 15:00
Kluboksięgarnia Kulturka zaprasza na Spacer Szlakiem Szczecińskich Księgarń Kameralnych.
Wyjątkowy spacer, prowadzący z Wałów Chrobrego – kluboksięgarni FiKa, poprzez centrum miasta do alei Wojska Polskiego – kluboksięgarnia Kulturka, idąc na Jasne Błonia do księgarnio-kawiarni „Między Wierszami”, kończąc w najstarszej niezależnej i kameralnej księgarni SEDINA na skrzyżowaniu ulic Felczaka i Wyzwolenia. Spacer poprowadzi sczeciński przewodnik Tomasz Wieczorek.

Idea jest prosta: pakujesz plecak i siły na cały dzień i spacerujesz z Nami, lub po prostu wybierz jeden z odcinków trasy i poznawaj miasto i lokalne księgarnie. Zapraszamy!

Dla każdego uczestnika wydarzeń w dniach 22-23.04.2017 przewidziana jest słodka niespodzianka. Z okazji Weekendu Księgarń Kameralnych przy zakupie książki oferujemy również: 20% zniżki na cały asortyment kawiarniany, unikalną torbę z wydarzenia oraz 5% kupon rabatowy na kolejne zakupy z oferty książkowej ważny przez miesiąc.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję