warsztaty

Warsztaty aktorskie

fot. materiały prasowe

Gdzie?
Namaste Joga, al. Jana Pawła II 42
Kiedy?
Sobota, 15.01.2022
O której godzinie?
16:00
Do kiedy?
Sobota, 15.01.2022
Do której godziny?
19:00
Za ile?
85 zł
Opis wydarzenia
Fascynuje Cię aktorstwo? Chcesz rozwinąć kreatywność i pobudzić swoją wyobraźnię? A może zjada Cię stres przed publicznymi wystąpieniami? Jeśli chociaż raz odpowiesz twierdząco to zapraszamy na warsztaty aktorskie w przyjaznej atmosferze i kameralnym gronie.

 

Poznamy podstawowe techniki aktorskiego rzemiosła. Skupimy się na dykcji, prawidłowym oddechu, pracy z głosem, ćwiczeniach rozbudzających wyobraźnię, będziemy tworzyć sceny w oparciu o improwizację. Nauczymy się też pewności siebie i redukowania stresu podczas wystąpień scenicznych i publicznych. Wiedza ta przyda się również podczas castingów i przesłuchań.

 

Prowadzący:

Łukasz Krajewski, szczecinianin, dyplomowany aktor, instruktor teatralny, producent muzyczny oraz DJ. Wyróżniony na Festiwalu Teatrów Studenckich w Warszawie, członek grupy teatralnej T-Art. Występował na scenach: Teatru Collegium Nobilium przy Akademii Teatralnej w Warszawie, Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, Teatru Piwnica przy Krypcie w Szczecinie, Teatru Usta Usta Republika w Poznaniu, Akademii Sztuk Scenicznych PAPA, Teatru Kameralnego w Szczecinie oraz Centrum Sztuki Dziecka w Poznaniu.

Aktor w kampaniach reklamowych dla następujących marek: UEFA EURO 2020, Lidl, Volkswagen Polska, Duży Ben.

Od 10 lat prowadzi warsztaty aktorskie dla dzieci i dorosłych na terenie całej Polski. W swojej pracy skupia się przede wszystkim na wydobyciu kreatywności i indywidualnego twórczego potencjału osób uczestniczących w warsztatach.

Warsztaty skierowane są do wszystkich osób, które ukończyły 18 lat.

Obowiązują zapisy: info.kurtyna@gmail.com

Komentarze

Dodawanie komentarzy pod tym artykułem zostało zablokowane.

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję