koncerty

The Dumplings Orkiestra

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Czwartek, 30.11.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
65 - 75 zł; bilety dostępne m.in. w serwisie bilety.fm
Opis wydarzenia
Po tegorocznym debiucie na scenie głównej Opener'a, zespół The Dumplings rusza w trasę w zupełnie nowym formacie. W listopadzie odbędzie się seria wyjątkowych koncertów, podczas których do Justyny i Kuby dołączy skład żywych instrumentów: smyki, sekcja dęta i perkusja.
Będzie to jedyna okazja, aby usłyszeć wszystkie znane utwory zespołu w aranżacjach, gdzie dobrze znana warstwa elektroniczna miesza się z klasyką.

"Pomysł zrodził się w momencie, w którym pierwszy raz zagraliśmy z orkiestrą przy projekcie nOwosiecka. Odświeżyliśmy wtedy nową aranżacją, piosenkę „Ach nie mnie jednej". Pierwszy raz komponowaliśmy z myślą o żywym instrumentarium. Na samym koncercie w NOSPRze okazało się, że elektronika pięknie zgrywa się ze smykami, dęciakami... i wtedy pierwszy raz pomyśleliśmy o tym, że dobrym pomysłem byłoby przearanżowanie całego naszego repertuaru. Dużo pracy i serca włożyliśmy wszyscy w ten projekt i bardzo liczymy na Waszą obecność!" - mówią Justyna i Kuba.

Koncert odbędzie się w holu Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie.

Bilety do 31.10 - 65 zł.
Bilety od 1.11 - 70 zł.
Bilety w dniu koncertu 75 zł.

Start: godz. 19.00 (podane godziny są orientacyjne i mogą ulec zmianie)

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję