targi inne

Targi Pracodawców Novotel Szczecin

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
Hotel Novotel przy ul. 3 Maja w Szczecinie
Kiedy?
Czwartek, 18.10.2018
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Czwartek, 18.10.2018
Do której godziny?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Setki ofert pracy czekają na szczecinian. Z większością będzie można się zapoznać już w najbliższy czwartek, 18 października, podczas drugiej edycji Targów Pracodawców. Wydarzenie zaplanowano w godz. 10:00-17:00 w Hotelu Novotel w Szczecinie. Organizatorzy zachęcają, by zabrać ze sobą nawet kilkanaście kopii swojego CV.

Czwartkowe targi skierowane są zarówno do specjalistów, osób już pracujących i szukających nowego zatrudnienia, jak również ludzi młodych i studentów, którzy dopiero wchodzą na rynek pracy. W sumie w wydarzeniu weźmie udział ponad 40 firm. Będą to wyłącznie lokalni przedsiębiorcy, ponieważ ideą targów jest zachęcenie najzdolniejszych osób z różnorodnych branż do pozostania na terenie województwa zachodniopomorskiego.

18 października w Hotelu Novotel znajdziemy stoiska m.in. takich firm jak: Gryf, KONE, RSM, LM Wind Power, KK Wind Solutions, Mikomax, Wilhelmsen, Szczecińska Energetyka Cieplna, IDEA HR, Tramwaje Szczecińskie, PartyDeco, PŻM i Wyższa Szkoła Bankowa. Jak podkreślają organizatorzy, przedsiębiorcy przygotowali także wiele ofert stażowych oraz programów praktyk, które pozwolą zdobyć cenne doświadczenie, godząc pracę z nauką.

Pełna lista firm, które zaprezentują swoje oferty podczas drugiej edycji Targów Pracodawców dostępna jest tutaj. Każdy z uczestników będzie mógł odebrać na miejscu Katalog Dobrych Pracodawców, w którym zebrano najważniejsze informacje o wystawcach.

Ponadto na odwiedzających będą czekały dodatkowe atrakcje. Przygotowano m.in. specjalną Strefę Wiedzy, w której eksperci i przedstawiciele regionalnych pracodawców poprowadzą ciekawe warsztaty.

Targi Pracodawców odbędą się w czwartek, 18 października br., w godzinach 10.00-17.00, w Hotelu Novotel w Szczecinie. Wstęp jest bezpłatny. Ubiegłoroczna, premierowa edycja wydarzenia (targi odbyły się wówczas w Filharmonii) przyciągnęła ponad 3,5 tys. osób.

Portal wSzczecinie.pl objął patronat medialny nad wydarzeniem.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję