targi imprezy cykliczne

Szczeciński Bazar Smakoszy OFF Marina

foto: archiwum wSzczecinie.pl

Gdzie?
OFF Marina przy ul. Chmielewskiego 18
Kiedy?
Niedziela, 17.12.2017
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Niedziela, 17.12.2017
Do której godziny?
16:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W niedzielę w godz. 10:00-16:00 w OFF Marinie przy ul. Chmielewskiego 18 na Pomorzanach odbędzie się kolejny Szczeciński Bazar Smakoszy. Wstęp wolny!
To ostania okazja, by uzupełnić zapasy smakołyków przed końcem tego roku. W niedzielę, 17 grudnia, zaplanowano ostatnią w tym roku edycję Szczecińskiego Bazaru Smakoszy. Tym razem w świątecznej odsłonie. Impreza tradycyjnie odbędzie się w postindustrialnych wnętrzach OFF Mariny na Pomorzanach. Jak zawsze na odwiedzających będzie czekać kilkadziesiąt stoisk z naturalną i ekologiczną żywnością. Bezpośrednio od lokalnych rolników będzie można kupić warzywa i owoce. To świetna okazja, by zaopatrzyć się w dobrej jakości składniki niezbędne do przygotowania wigilijnych potraw. Nie zabraknie też ekologicznego nabiału, jaj, wędlin, mięs, dżemów i innych przetworów z owoców i warzyw, soków, pieczywa, zdrowych wypieków, miodów, deserów, oliw, przypraw, kaw i herbat. Na miejscu będzie można również nabyć kosmetyki wytwarzane z naturalnych olejów i maseł.

Na Bazarze Smakoszy w OFF Marinie nie tylko zrobimy zakupy. To także największy szczeciński targ śniadaniowy, na którym spróbujemy przysmaków oraz słodkości przygotowanych przez lokalnych gastronomików. A wszystko w towarzystwie klimatycznej muzyki. To idealna okazja, by odpocząć i oderwać się od choć trochę od przedświątecznych przygotowań.

Na odwiedzających będzie też czekać bezpłatny punkt wymiany książek. Swoją obecność potwierdziła również Jadłodzielnia, która w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i na początku tygodnia przekazuje ją potrzebującym.

Ostatnia tegoroczna edycja bazaru rozpocznie się 17 grudnia o godz. 10:00 i potrwa do godz. 16:00. Wstęp jak zawsze bezpłatny.

Po świąteczno-noworocznej przerwie Szczeciński Bazar Smakoszy będzie gościł w OFF Marinie co niedzielę.


Szczeciński Bazar Smakoszy to świeża jak produkty naszych Wystawców inicjatywa będąca kontynuacją Szczecińskiego Bazaru Rozmaitości, która zawierać będzie ekobazar (w tym kosmetyki naturalne) oraz ciekawą gastronomię. Na Szczecińskim Bazarze Smakoszy będziecie mogli wypełnić swoje torby i koszyki doskonałymi ekoproduktami regionalnymi, najlepszymi winami oraz inną żywnością sezonową. Umożliwimy Wam zakupy bezpośrednio od producentów i rolników sprzedających: pieczywo (także bezglutenowe), przyprawy, produkty z innych krajów, sezonowe warzywa i owoce, soki, przetwory, ekologiczne specjały, zdrowy nabiał, jaja, ekologiczne mięsa i wędliny, oliwy, miody, kawy i herbaty, zdrowe wypieki i desery oraz wiele, wiele innych. Lubicie food trucki? Spodziewajcie się kilku na zewnątrz, zaprosiliśmy je dla Was także. Czeka nas prawdziwe śniadaniowe spotkanie. Niemal wszystkiego można będzie przed zakupem spróbować oraz skonsumować na miejscu w towarzystwie chilloutowej muzyki.

Znajdziecie także miejsce bookcrossingu, czyli bezpłatnej wymiany książek pomiędzy dotychczasowymi właścicielami. Jeśli macie pozycje, które już przeczytaliście, a chętnie zamienilibyście się na coś jeszcze nieodkrytego, będziecie mieli taką możliwość. Znajdziecie u nas kącik, gdzie położycie coś, by coś innego ze sobą wziąć. A jeśli zechcecie od razu poczytać, zadbamy również o taką możliwość.

Wciąż będzie też z nami Jadłodzielnia Szczecin, która w pełni społecznie zbiera żywność (ale nie tylko, bo właściwie wszystko, co może się przydać) i przekazuje od początku tygodnia potrzebującym. Wspaniała inicjatywa, którą wspieramy i zachęcamy do tego samego wszystkich!Wstęp na Szczeciński Bazar Smakoszy oraz parking na terenie OFF Mariny są i zawsze będą bezpłatne.

Jeśli jesteście zainteresowani i chcielibyście do nas dołączyć jako Wystawcy w strefie gastronomii (również food trucków), zachęcamy do kontaktu:
  • telefonicznie: Michał Chaszkowski-Jakubów (organizator): +48 510 197 005,
  • drogą e-mailową: kontakt@intractu.pl,
  • poprzez wiadomość na facebooku.
DO ZOBACZENIA w OFF Marinie NA SZCZECIŃSKIM BAZARZE SMAKOSZY.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję