spotkania

Spotkanie z Anną Harłukowicz-Niemczynow

foto: materiały prasowe

Gdzie?
empik, Kaskada, Szczecin, al. Niepodległości 36
Kiedy?
Piątek, 29.09.2017
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Już 29 września w empiku Kaskada odbędzie się spotkanie z Anną Harłukowicz-Niemczynow, która opowie o swojej debiutanckiej książce "W maratonie życia".
„W maratonie życia” (Videograf) Anny Harłukowicz-Niemczynów nie jest książką o bieganiu. To powieść o tym, że życie jest „królewskim dystansem”, w trakcie którego wszystko może się zdarzyć. Główna bohaterka Matylda doświadczyła bólu, jaki niesie ze sobą utrata dziecka i nieszczęśliwa miłość, odnalazła w sobie jednak siłę, która pozwoliła jej biec na przód. Autorka sama o sobie mówi, że jest niepoprawną marzycielką, ale przede wszystkim kobietą pogodną, ćwiczącą ciało i umysł. Zaczytana w literaturze kobiecej i psychologicznej. Inspiratorka, szukająca balansu pomiędzy siłą ciała a równowagą umysłu, starającą się pisać dla ludzi.

Zapraszamy na spotkanie autorskie.

Anna Harłukowicz-Niemczynów
29 września, godz. 18.00
empik, Kaskada, Szczecin, ul. Niepodległości 36
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję