koncerty spotkania

Spotkanie autorskie z Andrzejem Szpakiem

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 12.08.2020
O której godzinie?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia zaprasza na muzyczno-literackie spotkanie z legendą szczecińskiej estrady Andrzejem Szpakiem. Artysta zaprezentuje przeboje polskiego big-beatu, opowie o swojej książce "Muzyczny Szczecin lat 60." oraz swojej przygodzie z telewizyjnym show The Voice Senior, która właśnie się zaczyna. Spotkanie ma charakter otwarty. Odbędzie się w środę, 12 sierpnia, w sali Iluzjon w CKE Stara Rzeźnia o godz. 18:00.

 

Andrzej Szpak jest jedną z muzycznych legend szczecińskiej estrady – występował w znanych big-beatowych kapelach, a z repertuarem Czesława Niemena objechał całą Polskę. Artysta będzie gościem cyklu „Kubryk Literacki ONLINE” w Starej Rzeźni już w najbliższą środę 12 sierpnia o godzinie 18:00. Przed nami rozmowa z artystą, prezentacja filmów o jego twórczości oraz legendarnych występów, a na finał krótki koncert.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Będzie można je obejrzeć także na facebookowym profilu Starej Rzeźni.

Rok 2020 to dla szczecińskiego artysty to czas nowych wyzwań. Goście Starej Rzeźni spotkają się z Andrzejem Szpakiem w środę, a już w piątek ruszy on do Warszawy, by wziąć udział w przesłuchaniach w ciemno do nowej edycji bijącego rekordy popularności show „The Voice Senior”. Poprzednią edycję programu oglądało ponad 3 miliony widzów.

– Traktuję ten program jako miłą przygodę, ale jak będzie z tego coś więcej, to super. Kocham koncertować i na taki efekt liczę – mówi Andrzej Szpak. – Podczas przesłuchań wykonam utwór „Pretty woman” – dodaje.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję