spotkania

Social Media Czwartek w Technoparku

materiały organizatorów

Gdzie?
Technopark Pomerania, ul. Cyfrowa 6
Kiedy?
Czwartek, 26.07.2018
O której godzinie?
17:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Wakacyjna edycja szczecińskiego Social Media Czwartku odbędzie się w Technoparku Pomerania. To największa cykliczna impreza w regionie poświęcona nowoczesnemu marketingowi. Z uczestnikami lipcowego spotkania wiedzą podzielą się Martyna Kaczmarek (Ben&Jerry's Poland) i Mateusz Jakubowski (TanieZwiedzanie.com).

Ideą Czwartków Social Media jest dzielenie się wiedzą z zakresu digital marketingu i nowoczesnych form komunikacji oraz edukacja i integracja szeroko pojętej branży marketingowej. W comiesięcznych spotkaniach organizowanych w różnych miejscach Szczecina uczestniczą marketerzy, pracownicy agencji social media, specjaliści od PR, startupowcy oraz osoby, które stawiają pierwsze kroki w branży.

Wakacyjne spotkanie odbędzie się na świeżym powietrzu, na placu pomiędzy budynkami F2 i F3 Technoparku Pomerania. O tym, czy marka komercyjna powinna angażować się w rozwiązywanie problemów społecznych, opowie Martyna Kaczmarek - Brand Manager marki Ben&Jerry's w Polsce. W pracy łączy ona swoje dwie pasje - marketing i działalność społeczną. To m.in. za jej sprawą słynna „tęcza” powróciła na warszawski Plac Zbawiciela. Jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej oraz założycielką fundacji Dzień Dla Życia.

Z kolei o tym, jak wydać i wypromować własną książkę opowie Mateusz Jakubowski - dziennikarz i podróżnik, twórca serwisu TanieZwiedzanie.com. Pod koniec 2017 roku własnym nakładem wydał on Encyklopedię Taniego Zwiedzania, która sprzedała się w ilości tysiąca sztuk. W swych podróżach dotarł m.in. do Cazale na Haiti - polskiej wioski założonej 200 lat temu przez legionistów Dąbrowskiego. Wkrótce wyrusza w podróż po świecie śladami Polaków, którą opisze w swojej kolejnej książce oraz przedstawi w formie vloga.

Organizatorem szczecińskich Czwartków Social Media jest Kacper Skoczylas. Partnerami lipcowego spotkania są Technopark Pomerania, Wyższa Szkoła Bankowa w Szczecinie i Tidio Backstage.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wymagana rejestracja: https://32czwarteksocialmediaszczecin.evenea.pl/

AGENDA:

17:00 - 17:30 - rejestracja

17:30 -17:40 - Kacper Skoczylas - przywitanie / o Czwartkach Social Media w Szczecinie

17:40 - 18:20 - Mateusz Jakubowski, Twórca Taniezwiedzanie.pl, temat: "Jak wydać i wypromować własną książkę".

18:20 - 18:50 - przerwa / networking

18:50 - 19:20 - Martyna Kaczmarek, Brand Manager marki Ben & Jerry w Polsce, temat: "Czy marka komercyjna powinna angażować się w rozwiązywanie problemów społecznych?"

19:20 - koniec części oficjalnej

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję