dla dzieci warsztaty

Sensoryczne warsztaty dla dzieci „Naciśniemy, przekręcimy, potrząśniemy… Zrobimy to książce?” [g.09:00, 10:00, 11:00]

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 01.02.2020
O której godzinie?
09:00
Do kiedy?
Sobota, 01.02.2020
Do której godziny?
11:45
Za ile?
dziecko 10 zł / opiekun 10 zł; dostępne na www.bilety.fm
Opis wydarzenia
DK 13 Muz organizuje sensoryczne warsztaty dla dzieci od 4 lat.

 

Zajęcia odbędą się w sobotę w trzech grupach wiekowych:

g. 9:00 (4-5 lat),

g. 10:00 (5-6 lat),

g. 11:00 (6-9 lat)

 

Książka, która przeczy wszelkim regułom postępowania ze słowem drukowanym, no bo kto to słyszał, żeby przekręcać, dmuchać, pocierać i potrząsać książką? Na warsztatach będziemy robić z książką wszystko, ale nie będziemy jej nie czytać. Bohaterka naszej książki - jedna żółta kropka nie poradzi sobie bez dziecięcej pomocy, będzie trochę tu żartu, trochę nauki dużo fajnej zabawy i sprawdzimy, co można zrobić z kropkami, które z naszej książki wypadną na podłogę.

Wbrew powszechnemu twierdzeniu, książka nie służy tylko do czytania, można z nią zrobić o wiele, wiele, wiele i jeszcze więcej. Na naszych warsztatach poznamy książki o nieoczywistym charakterze i formie, takie które zdecydowanie odbiegają od standardowego schematu.

Animacje poprowadzi Aleksandra Głowacka - wielbicielka książek, specjalista w zakresie arteterapii dziecięcej. Od 10 lat nauczyciel edukacji, absolwentka Pedagogiki Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej. Na co dzień zastępca dyrektora, wychowawca i pedagog w przedszkolu integracyjnym. W swojej pracy wykorzystuje elementy Pedagogiki Marii Montessori oraz nowoczesne techniki i formy prowadzenia zajęć, głównie wykorzystując metody aktywizujące. Autorka projektów warsztatowych dla najmłodszych.

 

Udział dziecka do 5 lat w wydarzeniu możliwy jest wyłącznie w obecności opiekuna.

Liczba miejsc ograniczona.

Udział w wydarzeniu odbywa się bez butów (dzieci).

Czas trwania: 45 min. Miejsce: Sala Lustrzana.

Bilety: dziecko 10 zł / opiekun 10 zł; dostępne na www.bilety.fm

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję