koncerty spektakle i opery inne

RUSSIAN NATIONAL BALLET - KOSTROMA

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Scena na Łasztowni Teatru Polskiego, ul. Energetyków 40
Kiedy?
Piątek, 22.11.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
130 - 140 zł; bilety m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Z wielką przyjemnością mamy zaszczyt przedstawić Państwu jeden z najlepszych zespołów świata - RUSSIAN NATIONAL BALLLET, który ponownie odwiedzi Polskę w listopadzie br. Po wielkim sukcesie ubiegłorocznych występów zorganizowaliśmy tournée na bis, na Państwa życzenie, bo jak wszyscy pamiętamy, nie dla wszystkich chętnych wystarczyło biletów.

 

Zespół ten to najlepsza wizytówka rosyjskiej sceny, na równi z baletem Mojsiejewa, Bieriozką i Krasnojarskiem.

Zespołem kierują wielcy artyści światowych scen: Elena i Yury Tsarenko oraz Maria Veshkina, a główną ideą, jaka im przyświeca jest kultywacja tradycji i wychowywanie młodych pokoleń w szeroko pojętej kulturze i tolerancji.

Program prezentowany przez RUSSIAN NATIONAL BALLET zawiera bogatą historię Rosji pokazaną przy pomocy różnych technik scenicznych. Połączenie lirycznych szkiców z elementami baletu klasycznego, starożytnej epopei rosyjskiej oraz tańca współczesnego ukazuje wspaniałe dziedzictwo wielu pokoleń i narodów. Na scenę wyjdzie 50 wybitnych artystów z niezliczoną ilością kolorowych kostiumów i rekwizytów – to będzie wielkie, niepowtarzalne show. Feria barw i bogactwo dźwięków przeniosą Państwa w inny świat, to będzie niezwykła podróż w czasie, liryczna i nostalgiczna, a zarazem ekspresyjna i pełna wigoru.

GWARANTUJEMY WSPANIAŁE PRZEŻYCIA.

Bilety na wydarzenie w cenie 130-140 zł można nabyć:

- w kasie Teatru Polskiego przy ul. Swarożyca 5

- na bilety.fm

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję