imprezy cykliczne inne

Roztańczony OPERAnek dla dzieci

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 21.01.2018
O której godzinie?
12:00
Za ile?
25 zł + bilet dla opiekuna gratis
Opis wydarzenia
Warsztaty interaktywne dla dzieci w wieku 5–10 lat.
Przywędrował z Nowego Jorku wprost do Opery na Zamku. Street dance. W tym tańcu wolno prawie wszystko. To jedna wielka improwizacja, łączenie stylów. Popping, locking, mouse dance, funky, breakdance – wszystko jest tu dozwolone. Razem, osobno, co kto lubi, na ziemi i w powietrzu. Ograniczać nas może jedynie nasza własna wyobraźnia, ale zakładamy, że ta jest jednak nieograniczona i wciąż szuka nowych przestrzeni. Street dance to energetyczny taniec, istny wulkan, wymagający oczywiście niezłej sprawności fizycznej i ćwiczeń.

Serdecznie zapraszamy na ostatnie w tym sezonie artystycznym warsztaty Roztańczony OPERAnek dla dzieci.


Taniec w Operze to nie tylko balet w pointach. Zapraszamy na cykl interaktywnych warsztatów, podczas których młodzi widzowie poznają różne gatunki tańca, jego rolę w życiu człowieka, a także rodzaje tańców tradycyjnych i współczesnych. Warsztaty prowadzone są przy udziale tancerzy Opery na Zamku. To doskonała okazja do spotkania, zabawy i nauki dla dzieci. W trakcie zajęć dzieci słuchają opowieści o tańcu, a następnie czynnie uczestniczą w warsztatach.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję