imprezy cykliczne spotkania

Pokazy Slajdów z Wypraw Rowerowych: RUGIA daleka i bliska

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 13.11.2019
O której godzinie?
18:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Już 13 listopada odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Pokazy Slajdów z Wypraw Rowerowych". Tym razem Waldemar Jankowski opowie o Rugii oraz trzcińsko-cedyńskich szlakach.

 

Zapraszam na kolejne spotkanie z cyklu POKAZY SLAJDÓW Z WYPRAW ROWEROWYCH. Tym razem gościć będziemy Waldka Jankowskiego z prezentacją p.t. "Rugia daleka i bliska & trzcińsko-cedyńskie szlaki".

Spotkanie odbędzie się w środę, 13 listopada, o godzinie 18.30 w piwniczce Browaru Stara Komenda przy placu Batorego 3 w Szczecinie.

Wstęp wolny.

"Zapraszam Państwa na prezentację z moich dwóch podróży rowerowych Świnoujście - Wyspa Rugia dookoła - Świnoujście, jak również Szczecin-Cedyński Park Krajobrazowy z dorzeczem Odry po stronie niemieckiej. Opowiem, jak podróżować bez korzystania z campingów, barów i restauracji, które szlaki i tereny warte są uwagi. A że również trochę muzykuję, zaprezentuje Państwu kilka moich piosenek autorskich związanych z drogą... może niezupełnie rowerową. Serdecznie zapraszam" - Waldemar Jankowski

 

Na pokazach slajdów będziemy zbierać na potrzeby Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych w Szczecinie. Każdy datek i dar jest bardzo cenny, a z małych gestów zrodzi się konkretna pomoc, która trafi do Hospicjum. Co roku, dzięki Waszej pomocy, zbieraliśmy dary dla jednej ze szczecińskich rodzin w potrzebie (co roku dla innej). W tym roku - do grudnia - chciałabym ogłosić zbiórkę dla naszego szczecińskiego Hospicjum dla Dzieci i Dorosłych na Pomorzanach.

Hospicjum potrzeb ma mnóstwo. Hospicjum (i domowe, i stacjonarne) bardzo potrzebuje wszelkiego rodzaju podkładów, pampersów w różnych rozmiarach, środków pielęgnacyjnych. Dary będę zbierała na spotkaniach z cyklu "Pokazy Slajdów z Wypraw Rowerowych". Będę szczęśliwa i wdzięczna, gdyby Państwo pomogli - chociaż w najmniejszy sposób.

A tu dokładniejszy spis:

1. Sudokrem

2. Krem bambino

3. Preparaty Emolium

4. Tormentiol maść

5. Mediderm krem

6. Chusteczki nawilżane

7. Podkłady chłonne

8. Pampersy rozmiar 5 i 6

9. Pieluchy dla dorosłych Seni rozmiar S i M

https://zhdd.pl/

 

Organizacja spotkań ze szczecińskimi podróżnikami rowerowymi: Joanna Olszowska

Szczegóły wydarzenia: https://www.facebook.com/events/409538306603502/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję