klubowe imprezy cykliczne inne

Poczuj klimat! / Beach party na Wyspie Grodzkiej

foto: materiały prasowe

Gdzie?
plaża na Wyspie Grodzkiej / Miejska Strefa Letnia
Kiedy?
Sobota, 02.09.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Podczas weekendowych imprez na plaży pojawia się specjalne oświetlenie, które jeszcze lepiej podkreśla niesamowity klimat Wyspy Grodzkiej. Przed nami jeszcze tylko parę tygodni na plaży, więc koniecznie musicie nas odwiedzić w najbliższych dniach!
W sobotę 2 września na plaży na Wyspie Grodzkiej zagra DJ Sempone, który rozkręca szczecińskie beach party jak mało kto! Świetnie dobrany mix klasycznych i newschoolowych hitów już kilka razy rozgrzał piasek na Wyspie Grodzkiej!

Beach Bar na Wyspie Grodzkiej oraz cała Miejska Strefa Letnia są czynne codziennie od 10.00, a z wielu atrakcji (siatkówka, zabawki plażowe) można korzystać codziennie. Również z pysznych drinków, kawy czy piwa oraz dobrej muzyki, która umila wypoczynek. Podczas weekendowych imprez goście mogą liczyć także na dania z grilla, a zabawa trwa do późnych godzin.

Komentarze
~Robert
29.07.2017 08:29

Czy na plażę można wejść z psem?

~Ranger
02.09.2017 11:17

można wejść z psem trzymając go cały czas na rękach!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję