dla dzieci warsztaty

OPERAMORE 2021

fot. materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 21.08.2021
O której godzinie?
08:00
Do kiedy?
Niedziela, 29.08.2021
Do której godziny?
18:00
Za ile?
płatne
Opis wydarzenia
OPERAMORE 2021 to siódma już edycja mistrzowskich warsztatów wokalnych, które odbędą się pomiędzy 21 a 29 sierpnia 2021 roku w Sali Kominkowej Domu Kultury „13 Muz”. Wydarzenie skupia młodych śpiewaków, którzy przez 9 dni intensywnej pracy mają możliwość doskonalenia techniki wokalnej i sztuki interpretacji.

 

Prowadzącą kursy jest Aleksandra Novina-Chacińska – znakomita pedagog, laureatka międzynarodowych konkursów wokalnych i solistka operowa. Przy fortepianie towarzyszyć będzie prof. Ewa Szpakowska z Akademii Muzycznej w Łodzi oraz Olga Bila – pianistka z Doniecka współpracują z Operą na Zamku i Akademią Sztuki na wydziale wokalnym w Szczecinie

Wydarzenie umożliwia młodym śpiewakom intensywny rozwój sztuki wokalnej, a koncerty i kursy uczestników dają możliwość mieszkańcom Szczecina styczności ze śpiewem klasycznym i jego kulisami.

Udział w warsztatach jest płatny – zapisy i dodatkowe informacje: a.chacinska@gmail.com

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję