koncerty

NeuOberschlesien w Szczecinie

foto: fragment grafiki promującej wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Piątek, 17.11.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
35 zł w przedsprzedaż i 45 zł w dniu koncertu; dla dzieci do lat 10 - 15 zł
Opis wydarzenia
NeuOberschlesien w trasie promującej nowy album studyjny! Zabrzmi industrialna muzyka, wsparta mocnym uderzeniem gitar z elektronicznymi smaczkami. Jesteśmy przekonani, że zaskoczy Was nowa scenografia i pirotechnika sceniczna w zupełnie nowej, koncertowej odsłonie. Już 17 listopada zespół zagra w Szczecinie.
Dom Kultury Słowianin
data: 17.11.2017
godz: 19:00
bilety w cenie: 35 zł w przedsprzedaż i 45 zł w dniu koncertu
dla dzieci do lat 10: 15 zł 

NeuOberschlesien to widowiskowe koncerty, mocny i czysty śląski przekaz, znakomity kontakt muzyków z publicznością, dosadne i mocne teksty Michała Stawińskiego. To wszystko sprawia, że zespół od lat spotyka się z entuzjastycznym przyjęciem przez publiczność. Niezwykła barwa głosu oraz olbrzymia charyzma sceniczna Michała Stawińskiego - wokalisty i lidera NeuOberschlesien przyciąga publiczność w każdym wieku, nieustannie jednocząc wszystkie pokolenia.

Od lutego 2017 zespół występuje w składzie:
Michał Stawiński – wokal,
Łukasz Sztaba – klawisze,
Wojtek Jasielski – bas,
Tomasz Andrzejewski – gitara,
Adam Jurczyński – gitara,
Filip Oczkowski – perkusja.Artyści zapowiadają swój nowy album! Płyta ukaże się 10 listopada 2017 roku nakładem SP Records. Znajdzie się na niej dziesięć premierowych utworów, a także bonus. Po dotychczasowych sukcesach poprzednich płyt, w tym wydawnictwa koncertowego z orkiestrą symfoniczną, powstałego przy współpracy z Adamem Sztabą, zespół otwiera nowy rozdział swojej twórczości. Efektem tych działań jest album 3 - różnorodny, z wyraźnymi elektronicznymi inspiracjami, ale nie pozbawiony charakterystycznego dla Oberów rockowego pazura. Teksty piosenek, napisane przez Michała Stawińskiego, są już nie tylko po śląsku i o Śląsku, dotykają poważnych tematów, a także prozaicznych spraw.

3 jest więc płytą wyjątkową, a towarzyszyć jej będzie trasa koncertowa w całej Polsce. Muzycy z koncertem premierowym wystąpią 320 m pod ziemią w zabrzańskiej Kopalni Guido 28.10.2017, a także w Łodzi, Szczecinie, Gdyni, Poznaniu, Warszawie, Bielsku Białej...

Koncerty Neuoberschlesien to spektakularne wydarzenia, przyciągające publikę w różnym wieku i tym samym - łączące pokolenia. Niesamowita charyzma sceniczna wokalisty,Michała Stawińskiego, a także oprawa towarzysząca koncertom sprawiają, że występy powodują niezmiennie ogromny entuzjazm publiczności.

Płytę nagrali muzycy zespołu - Michał Stawiński, Adam Jurczyński, Wojtek Jasielski, Filip Oczkowski, Tomasz Andrzejewski i Łukasz Sztaba. Za produkcję odpowiadali Tom Horn i Łukasz Sztaba, a nagrań dokonano w Studio SP Records i Studio Q.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję