koncerty

Malthusian / Irlandia + Suffering Hour / USA

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 11.09.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
40 zł
Opis wydarzenia
Irlandzki Malthusian oraz Suffering Hour z USA zagrają 11 września w Jambarze.

 

Impurity Productions & Killtown Bookings dumnie prezentują: DEATH AND ASCENIONS ACROSS EUROPE

Zagrają:

MALTHUSIAN (IRL)

Black/Death Metal

Malthusian powstał w 2013 r. w Dublinie. Zaczęli od wypuszczenia świetnie przyjętych materiałów - dema "MMXIII" i Epki "Below The Hengiform", co zaznaczyło ich pozycję na scenie i dało możliwość zagrania dwóch europejskich tras, kilku festiwali i szeregu dat w USA. Po powrocie z wojaży zespół rozpoczął pracę nad pełnowymiarowym albumem, i tak w 2017 r. wydał „Across Deaths”. Malthusian stworzył niszczejący, nieczuły pomnik ludzkich umysłów! Przyszłość jest ponura!!

SUFFERING HOUR (USA)

Blackened Death Metal

Suffering Hour powstał w 2010 r. w Minnesocie, zaczynając od thrash metalu, jednak z czasem trio zaczęło zagłębiać się w ciemniejsze rejony black i death metalu. W 2017 r., dzięki Blood Harvest, ukazał się ich debiutancki krążek „In Passing Ascension”, który szybko spotkał się z dużym uznaniem wśród krytyków i fanów. Po wydaniu płyty Suffering Hour zaliczył największe amerykańskie festiwale. 2019 r. przyniósł świeżą epkę "Dwell" i kontynuuje zniszczenie, tym razem pierwszy raz na Starym Kontynencie!! Ich death metal jest przeciwny większości współczesnych paradygmatów, bezpiecznie wymyka się dominującym trendom, wnikając głęboko w serce ponadczasowej sztuki DEATH METALU!

Bilety w dniu koncertu dostępne na bramce w cenie 40 zł.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję