koncerty

Koncert Nad Porami Roku

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Poniedziałek, 17.06.2019
O której godzinie?
19:00
Za ile?
25 i 30 zł; bilety dostępne m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
Utwory zespołu NAD PORAMI ROKU są autorską muzyczną propozycją koncertową w niebanalnej, nowoczesnej formie wprowadzającej słuchaczy w świat takich przebojów jak choćby piosenki: „PRZYTUL MNIE”, „TAK BYM CHCIAŁ”, „MIASTECZKO”, „POŻEGNANIE MAJSTRA BIEDY”, „ŻEBY”, „MOJE SERCE” - do wierszy poetki Wiesławy Kwinto-Koczan, „PIOSENKA O KOŃCU ŚWIATA” - do wiersza Czesława Miłosza oraz „DOLINA ODRY” - słowa: Wojtek Leśniak.

 

Jeden z czołowych zespołów muzyki krainy łagodności z powodzeniem koncertuje w kraju i za granicą, znany jest z licznych artystycznych dokonań. Koncerty Nad Porami Roku, to wydarzenia bez precedensu, śpiewają o górach, o wędrówce, o ludzkiej wrażliwości i miłości we wszystkich odcieniach i barwach. Swoją muzykę grają zawsze z uśmiechem, nawet gdy są głęboko refleksyjni! NPR jest laureatem wielu festiwali w tym Festiwalu YAPA 2012 w Łodzi - pierwsze miejsce, nagroda publiczności, nagroda Radia Rzeszów oraz nagroda Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich.

Pierwsza wydana płyta "Przytul mnie" (2014 r.) została wybrana płytą roku w plebiscycie Bazowa Płyta Roku 2014. W grudniu 2015 odbyła się premiera drugiej płyty zatytułowanej "Gwiezdne aleje". W latach 2016-17 ukazały się, na prośbę słuchaczy, dwie singlowe płyty "PAMIĘTAM" i "DOLINA ODRY" - utwór ten stał się piosenką festiwalu „Dolina Dolnej Odry Poezją Śpiewana”. W 2017-18 r. NPR koncertuje w Studiu TVP Szczecin oraz bierze udział w audycjach radiowych - PR Opole i Zielona Góra.

Od 2018 roku NAD PORAMI ROKU współpracuje z kameralnym zespołem smyczkowym STRING ENSEMBLE STETINENSIS.

Nad Porami Roku tworzą:

Wojtek Leśniak - wokal, gitara, harmonijka ustna

Łukasz Leśniak - wokal, gitara.

Bilety:

25 zł w przedsprzedaży dostępne online na www.bilety.fm i w punktach stacjonarnych: Zamek Książąt Pomorskich, mały dziedziniec, wejście "I" oraz CIT - Centrum Informacji Turystycznej, pl. Żołnierza Polskiego 20 (szklany pawilon w Alei Kwiatowej). Bilety można nabyć także w dniu koncertu w DK „13 Muz” w cenie 30 zł.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję