klubowe

Klubowe imprezy przy dźwigozaurach na Łasztowni

foto: materiały prasowe

Gdzie?
sferyczne namioty przy dźwigozaurach na Łasztowni
Kiedy?
Sobota, 12.08.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Od czwartku do soboty (10 - 12 sierpnia) na Łasztowni działać będzie specjalna strefa klubowa z beachbarem. To okazja do zabawy przy muzyce klubowej do późnych godzin nocnych. W namiotach sferycznych rozbrzmiewały będą dźwięki grane na co dzień w szczecińskich lokalach.
Zakończenie finału regat The Tall Ships Races 2017 w Szczecinie nie oznacza zakończenia zabawy. Wręcz przeciwnie. Dla mieszkańców i turystów przygotowano mnóstwo innych atrakcji. W oczekiwaniu na Pyromagic koniecznie trzeba wybrać się na nowy bulwar na Nabrzeżu Starówka do strefy klubowej.

- Strefa klubowa zajmie powierzchnię blisko 4000 metrów kwadratowych. Wykorzystamy w niej namioty sferyczne – zapowiada Mikołaj Komór, realizujący projekt na zlecenie Żeglugi Szczecińskiej. – Startujemy w czwartek, 10 sierpnia, o godzinie 10:00 rano i działamy aż do 2:00 w nocy. I tak aż do 12 sierpnia. Każdego dnia do godziny 20:00 funkcjonowała będzie strefa chillout. Można wtedy poleżeć na leżakach, odpocząć. Po godzinie 20:00 startowały będą dyskoteki. W trzech namiotach sferycznych grana będzie muzyka ze szczecińskich klubów.

W piątek, 11 sierpnia, organizatorzy zapraszają z kolei na wielki finał wydarzenia Splash of Colours. - Startujemy o godzinie 15:00. Impreza potrwa do około 21:00. Będzie to zwieńczenie wszystkich festiwali kolorów, które odbyły się w tym sezonie nie tylko w naszym województwie, ale i w całej Polsce. Towarzyszyła będzie mu muzyka grana z jednego z namiotów sferycznych.

W programie radosnego i barwnego festiwalu znalazły się m.in.: wyrzuty kolorowych proszków co 30 minut, bicie rekordu Polski w synchronicznym wyrzucie proszków holi (o godz. 18:00) oraz niezwykle widowiskowe eksplozje kolorów połączone z ciekłym azotem. Zabawę uprzyjemniać będą rodzimi didżeje – Jazzowski oraz dj Gregory. Na zakończenie imprezy od godz. 19:30 usłyszymy popularny w ostatnim czasie duet elektroniczny Bass Astral x Igo. Pochodzący z Krakowa artyści wystąpili w tym roku m.in. na scenie głównej festiwalu Audioriver.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję