spektakle i opery stand-up i kabarety

KABARET POD WYRWIGROSZEM z nowym programem TRA TA TA TA

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 10.11.2019
O której godzinie?
16:00
Za ile?
90 zł; bilety m.in. na bilety.fm
Opis wydarzenia
10 listopada 2019 KABARET POD WYRWIGROSZEM zaprasza szczecinian do Teatru Lalek Pleciuga, gdzie zaprezentuje swój nowy program pt. "Tra ta ta ta".

 

Kabaretu Pod Wyrwigroszem nie trzeba nikomu przedstawiać. Prawie 25 lat na scenie mówi samo za siebie. Zapraszamy na prezentację najnowszego programu pod tytułem "Tra Ta Ta Ta", czyli gwarancję udanej zabawy i mnóstwo śmiechu!

Skąd tytuł: „Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na toruńską geotermię! Nie zabraknie aktualności. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapraszamy!

Kabaret Pod Wyrwigroszem to kwintesencja wielu gatunków teatralno-muzycznych. Prezentuje więc szalone tempo, niezliczoną ilość przebieranek, komedię omyłek. Niezwykle zabawne teksty przybrane są w styl farsowy, który stoi na pograniczu teatru i kabaretu. Wizytówką kabaretu są z pewnością parodie, a także zabawne skecze, komentujące aktualną rzeczywistość społeczną. W programie kabaretu znajduje się także wiele typowo kabaretowych piosenek. Warto obejrzeć, a potem stwierdzić, że ten kabaret jest ciągle w bardzo wysokiej formie!

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję