inne

Jesienny elegancki przejazd rowerowy

Photo credit: Foter.com

Gdzie?
pl. Orła Białego
Kiedy?
Piątek, 29.09.2017
O której godzinie?
18:00
Do kiedy?
Piątek, 29.09.2017
Do której godziny?
20:30
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Zapraszamy na jesienną Elegancką Masę Krytyczną. Tradycyjnie, w ostatni piątek września, liczną grupą rowerzystów przejedziemy przez miasto pod hasłem: "Nie blokujemy ruchu ulicznego. Jesteśmy jego częścią" - pokażemy nie tylko, że warto się starać o jeszcze lepszą infrastrukturę rowerową w Szczecinie, ale też jak eleganckim środkiem transportu może być rower.
Nie zabraknie atrakcji. Przygotowaliśmy dla Was niezłą gratkę: "Jesienną elegancką loterię fantową" o łącznej puli nagród 1800,00 zł. Do wygrania m.in. oświetlenie rowerowe, porządne zapięcia rowerowe renomowanych producentów oraz mnóstwo nagród niespodzianek. Łącznie do zgarnięcia aż 46 nagród! Dochód z loterii przeznaczony zostanie na działalność statutową stowarzyszenia Rowerowy Szczecin. Dzięki zebranej kwocie chcemy m.in. zorganizować zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży, dotyczące poruszania się rowerem po mieście. Dzięki dofinansowaniu działania ze środków Województwa Zachodniopomorskiego, w ramach programu SPOŁECZNIK, każdy uczestnik przejazdu otrzyma zdrową przekąskę.

PROGRAM:
piątek 29.09.2017r., pl. Orła Białego

ok. 17:30 początek sprzedaży losów na loterię fantową
ok. 18:00 zbiórka uczestników eleganckiego przejazdu
ok. 18:30 start przejazdu przez miasto
ok. 19:30 powrót na pl. orła Białego i losowania nagród w loterii

Serdecznie zapraszamy wszystkich eleganckich rowerzystów. Pokażmy, że sezon rowerowy trwa cały rok.
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję