Będzie okazja, by obejrzeć nowe mieszkania, porozmawiać z ekspertami oraz skorzystać z ofert i promocji dostępnych wyłącznie tego dnia. W sobotę, 6 kwietnia, deweloper Sowińskiego 72 Sp. z o.o. zaprezentuje wszystkim zainteresowanym mieszkania w nowym budynku przy ul. Emilii Plater 7 (w godzinach 10:00 – 14:00).

To inwestycja zrealizowana w drugiej linii zabudowy ulicy Emilii Plater, czyli osłonięta od codziennych miejskich hałasów. Ale jednocześnie bardzo blisko centrum. Można stąd w zaledwie kilka minut dojechać do śródmieścia Szczecina. W pobliżu są sklepy, przedszkola i szkoły, a już wkrótce również aquapark Fabryka Wody.

Modernistyczna bryła budynku (od 5 do 10 pięter) kryje mieszkania wyróżniające się ponadstandardową wysokością do 2,7 metra. Zadbano o nowoczesne rozwiązania, ułatwiające codzienne życie, jak chociażby duże okna wyposażone w niskoemisyjne szyby o podwyższonej izolacyjności akustycznej.

To wszystko będzie można zobaczyć na własne oczy w sobotę, 6 kwietnia. W towarzystwie ekspertów, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości. Dotyczące zarówno technicznej strony mieszkań, jak i możliwości związanych z płatnościami.

Tylko tego dnia będą dostępne wyjątkowe oferty i promocje, czyniące zakup mieszkania jeszcze atrakcyjniejszym

Więcej szczegółów na stronie www.ep7.pl.