To będzie pierwsze wydarzenie w naszym mieście, podczas którego na jednej scenie wystąpią najpopularniejsi polscy mówcy inspiracyjni i trenerzy. Inspiration Day Show już jesienią w gmachu Filharmonii. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Na uczestników pierwszej edycji szczecińskiego festiwalu inspiracji biznesowej czeka ponad 8 godzin wystąpień i spotkań ze znakomitymi mówcami.

Wśród gości m.in. Grzesiak, Prokop, Tkaczyk, Rozenek

Będzie można posłuchać Mateusza Grzesiaka, jednego z najbardziej rozpoznawalnych mówców inspiracyjnych w Polsce, prezentującego swoje wykłady i prelekcje na całym świecie. Grzesiak po raz pierwszy wystąpi w Szczecinie dla tak szerokiej grupy odbiorców.

Przyjadą również showman i bardzo lubiany prezenter telewizyjny Marcin Prokop, który prowadzi wykłady motywujące dla przedsiębiorców oraz Paweł Tkaczyk, autor znanego bloga o budowaniu marki i mentor doradzający m.in. startupom.

Jednym z mówców będzie także Jacek Rozenek – aktor, a także trener osobisty i coach, specjalista z dziedziny przywództwa, rozwoju osobistego i prezentacji.

Nazwiska pozostałych prelegentów na razie utrzymywane są w tajemnicy, ale organizatorzy obiecują, że każdy następny mówca będzie nietuzinkowy.

Zastrzyk motywacji i dawka inspiracji

Jak zaznaczają organizatorzy, postanowili zrobić w Szczecinie niezapomniane wydarzenie, ponieważ każdy z nas czasem potrzebuje dawki motywacji oraz inspiracji do działania. Wystąpienia znanych gości mają nie tylko zainspirować uczestników Inspiration Day Show do pozytywnego działania, pokazać możliwości jakie przed nimi stoją, ale pozwolą też nabyć fachową wiedzę z tematyki, w której specjalizują się mówcy.

- Wraz z Michałem poruszyliśmy wszystkie możliwe kontakty. To kilka miesięcy rozmów z partnerami i nieprzespanych nocy. Opłacało się. Dzisiaj każdy z kim rozmawiamy przyjmuje naszą inicjatywę bardzo entuzjastycznie. To ma sens i wiem, że 3 października sprawimy ponad 800 szczecinianom wiele radości – komentuje Konrad Dembczyński, który wraz z Michałem Hamera organizuje pierwszy Inspiration Day Show w Szczecinie.

Impreza odbędzie się 3 października br. w gmachu Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie. Będzie to pierwsze tak duże wydarzenie tego typu w Szczecinie.

Bilety w cenie 259, 399 i 599 zł dostępne są już w sprzedaży. Ceny przedsprzedażowe obowiązują do 15 czerwca. 

Szczegółowe informacje na stronie www.dzieninspiracji.szczecin.pl

Portal wSzczecinie.pl jest jednym z patronów tego wydarzenia.