koncerty

III Festiwal Muzyki Klasycznej NIEBKOgranie

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Kościół Najświętszego Zbawiciela w Szczecinie, ul. Słowackiego 1a
Kiedy?
Niedziela, 08.12.2019
O której godzinie?
15:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
W dniach 7 - 8 grudnia 2019 w Szczecinie odbędzie się III Festiwal Muzyki Klasycznej NIEBKOgranie. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

 

III Festiwal Muzyki Klasycznej NIEBKOgranie powstał z inicjatywy Fundacji Strefa Melomana, dzięki otrzymanym środkom w ramach programu MIKRODOTACJE. Celem festiwalu jest ukazanie dzielnicy Niebuszewo – Bolinko jako miejsce wydarzeń kulturalnych, dostarczenie pięknych przeżyć i wrażeń mieszkańcom, prezentacja pięknych, przedwojennych organów, a także promocja cenionych szczecińskich artystów. Założeniem projektu jest również integracja lokalnego społeczeństwa. Po każdym koncercie odbędzie się spotkanie z artystami, gdzie publiczność będzie mogła przy cieście i kawie porozmawiać zarówno z muzykami, jak i między sobą o wrażeniach z koncertów.

W programie Festiwalu znalazły sie 2 koncerty, które odbędą się w kościele pw. Najświętszego Zbawiciela przy ul. Słowackiego 1a.


Program:

07.12.2019, godz. 15:00 - Dobrawa Czocher – wiolonczela

08.12.2019, godz. 15:00 – Jakub Stefek – organy

Wstęp bezpłatny

FB: https://www.facebook.com/events/418865762131814/

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję