klubowe

Gatica i Keskya w Szczecinie. Muzy w rytmach latino

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 30.09.2017
O której godzinie?
20:00
Za ile?
20 zł (bezpłatnie dla uczestników warsztatów)
Opis wydarzenia
30 września w 13 Muzach zaplanowano imprezę w klimacie gorących latynoskich rytmów. Dom Kultury 13 Muz będzie gościć artystów z Norwegii i Francji, w ramach warsztatów organizowanych przez Abballu Dance Studio. Do Szczecina zawitają Gatica i Keskya.
Za muzykę będzie odpowiadać najpiękniejsza ze szczecińskich dj-ek - DJ Inez. Będziemy grali dużo sensualnych rytmów, takich jak bachata i kizomba, ale nie zabraknie również gorącej salsy. W trakcie imprezy przewidziane animacje i niespodzianki.

Przed imprezą, o godzinie 20:00 instruktorzy Abballu Dance Studio przygotowali godzinną lekcję bachaty od podstaw dla wszystkich chętnych, zupełnie za darmo! Co więcej, osoby które wezmą udział w tej lekcji, nie będą musiały płacić za wejście na imprezę!

Więcej o organizowanych przez Abballu Dance Studio warsztatach tutaj

GATICA AND KESKYA - NORWEGIA / FRANCJA

Gatica zaczęła tańczyć balet w wieku czterech lat. Tańczyła w Operze Norweskiej przez dziesięć lat. Później zaczęła tańczyć również inne style, takie jak jazz, street i hip hop. W wieku piętnastu lat zaczęła tańczyć salsę i od razu się w niej zakochała. Obecnie tańczy głównie New Groove, Bachatę, Salsę oraz Lady Styling, podróżując po całym świecie, ucząc, tańcząc lub sędziując turnieje. Gatica brała również udział w kilku programach telewizyjnych jako tancerz i choreograf, takich jak: So You Think You Can Dance, Norway Got Talent, Adils secret dancers. To, co kocha najbardziej, to zmysłowość oraz więź z partnerem w tańcu. Znana jest ze swojej elegancji i techniki na parkiecie.

Keskya dorastał we Francji i tam zaczął tańczyć w 1999 roku. Wstąpił do Międzynarodowej Akademii Tańca w Paryżu. Swoją profesjonalną karierę rozpoczął, tańcząc jazz oraz modern w operze. Po kilku latach został szanowanym i rozpoznawanym tancerzem na całym świecie, po startach w hiphopowych bitwach i pokazach. Jest choreografem wielu koncertów, programów telewizyjnych oraz musicali we Francji. Od 2009 roku podróżował i tańczył w Norwegii. Od trzech lat, razem z Gaticą, podróżuje po całym świecie, inspirując innych swoim stylem. To, co kocha najbardziej, to wychodzenie w tańcu poza schemat. Jest znany z tego, że jako ostatni opuszcza każdą imprezę.

Musisz tu być!

Start: godzina 21:00
Wstęp: 20 zł (bezpłatnie dla uczestników warsztatów)

Komentarze
~brr
25.09.2017 09:08

Niezbyt zachęcające zdjęcie.

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję