koncerty

Evil is back to Szczecin

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Sobota, 30.09.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu
Opis wydarzenia
W sobotę, 30 września, w Domu Kultury Słowianin odbędzie się impreza "Evil is back to Szczecin II". Zagrają takie zespoły jak: Arkona, Ashes, Syndrom oraz Influence.
Arkona
Opętane teksty, hipnotyczna, surowa i niepowtarzalna muzyka. Klasyka polskiej sceny! Chaos. Ogień. Lód. W listopadzie 2016 ukazała się ich ostatnia płyta "Lunaris". To szósty longplay studyjny w dorobku Arkony. Następca "Chaos.Ice.Fire" zarejestrowany został w "Church of Chaos Studio" i "Metal Sound Studio".

Ashes

Na "Evil Back To Szczecin II" po raz kolejny zagra dla Was szczeciński Ashes. Początek 2017 roku to zmiana w składzie. Starego wyjadacza Wenka Żukowskiego zastępuje młoda krew Kacper Szymkowiak. Obecnie zespół jest w trakcie nagrywania płyty, która ukaże się jeszcze w 2017 r.

Syndrom
Kolejnym zespołem, który zagra na "Evil Is Back To Szczecin II" jest znany już w Szczecinie zielonogórski Syndrom. Nagrali w tym roku nową płytę !!! I jak na wizerunek zespołu wpłynęła zmiana na wokalu? Zobaczcie i posłuchajcie sami.

Influence
Kolejnym wzmocnieniem składu "Evil Is Back To Szczecin II" jest stargardzki Influence. Większości w Szczecinie nie trzeba ich przedstawiać, bo już nie raz pokazali, że od dawna liczą się na tej scenie.

Evil Is Back To Szczecin II: ARKONA, ASHES, SYNDROM, INFLUENCE
Dom Kultury Słowianin
data: 30.09.2017
godz: 19:00
bilety w cenie: 20 zł w przedsprzedaży i 25 zł w dniu koncertu
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję