koncerty

[odwołane] ELENI

foto: materiały prasowe

Gdzie?
Event Arena, ul. Staszica 1
Kiedy?
Czwartek, 12.11.2020
O której godzinie?
19:00
Za ile?
59 - 89 zł; bilety dostępne na bilety.fm
Opis wydarzenia
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek wystąpi w Szczecinie.

 

NOWY TERMIN KONCERTU: 12 listopada 2020

 

Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyką zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu "Ballada". Po egzaminie maturalnym w 1975 roku została zaangażowana do profesjonalnego zespołu Prometheus działającego przy Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART w Sopocie. Jako solistka równolegle z występami na estradzie dokonywała nagrań radiowych i brała udział w licznych programach telewizyjnych. Pierwszą płytę długogrającą - "Po słonecznej stronie życia" nagrała z zespołem Prometheus w 1977 roku. W następnych latach ukazały się jej kolejne płyty długogrające: "Moja miłość" , "Buzuki disco", " Ty jak niebo, ja - jak obłok", "Lovers", "Grecja raz jeszcze", "Morze snu", "Muzyka Twoje imię ma", "Miłość jak wino", "Wakacyjny flirt" , "Moje Credo", "Nic miłości nie pokona" oraz "Kolędy Polskie". Za większość z powyższych pozycji Eleni otrzymała "Złote Płyty".

Obecnie Eleni występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa. Aktualnie Eleni związana jest z firmą fonograficzną HELLENIC, która to wznowiła niemalże całą dyskografię Eleni na kasetach i płytach CD. Najnowsza płyta artystki pt. "Coś z Odysa" jest już dostępna można ja nabyć również w wydawnictwie hellenic.

Komentarze
~Ewa
24.08.2020 13:59

Zdecydujcie sie w końcu czy w ogole sie odbędzie bo już po raz kolejny bodajże 3 jest zmiana

~piotr
01.10.2020 14:33

znowu zmienia to wina organizatora bo Eleni spiewa daje koncerty np w Chelmie, Radomiu itd. ale w Szczecinie widac oraganizator ma za nic publicznosc wiec wszyscy bilety pozwracali

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję