koncerty

Czesław Śpiewa w Szczecinie

foto: fragment plakatu promującego wydarzenie / materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 29.11.2017
O której godzinie?
19:00
Za ile?
79 - 119 zł; bilety są dostępne m.in. w serwisie bilety.fm
Opis wydarzenia
Już 29 listopada na scenie Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie wystąpi zespół Czesław Śpiewa.
Zespół Czesław Śpiewa to zespół wyjątkowy. Należy do niekwestionowanych ulubieńców publiczności, która docenia nie tylko brzmienia i dźwięki, ale też oryginalną konferansjerkę w wykonaniu Czesława Mozila. Każdy występ w wykonaniu Czesław Śpiewa zostaje podniesiony do rangi muzycznego spektaklu. To wielobarwne widowiska z wirtuozerskimi popisami instrumentalnymi - wszyscy członkowie zespołu są absolwentami Royal Danish Music Academy w Kopenhadze. Tu muzyka przeplata się z autobiograficznymi anegdotami i nietuzinkowymi żartami, a Duńczycy potrafią stworzyć klimat intymnego spotkania z publicznością zarówno w kameralnej przestrzeni, jak i w przepastnych salach koncertowych.

W jesiennej trasie znajdzie się wybrany repertuar ze wszystkich wydanych dotąd płyt (Debiut, Pop, Czesław Śpiewa Miłosza, Księga Emigrantów tom I i II). Po długiej nieobecności w Szczecinie, zespół "Czesław Śpiewa" zabierze publiczność w zwariowaną podróż do krainy finezyjnych dźwięków popu, rocka, folku i awangardy.Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję