klubowe

Back to Kontrasty

foto: materiały prasowe

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Niedziela, 10.09.2017
O której godzinie?
21:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Ciekawe wydarzenie szykuje się w niedzielę, 10 września, w Klubie 13 Muz. Tego wieczoru odbędzie się specjalna edycja Clubu Tropicana, cyklicznej imprezy z muzyką latynoamerykańską. Goście będą się bawić do muzyki latynoskiej granej jeszcze w Kontrastach! Organizatorzy zachęcają również do założenia strojów sprzed dekady. Początek imprezy o 21:00. Wstęp wolny. Imprezę poprzedzi Kizombowy Podwieczorek (od 19:00), podczas którego tańczy się tylko kizombę.
Zapraszamy przepięknie na wyjątkowe wydarzenie w ramach serii Club Tropicana pod tytułem "Back to Kontrasty", przygotowaliśmy przede wszystkim wyjątkową selekcję muzyki, ułożoną specjalnie na tę jedną imprezę.

KTO: Gan Gan y Gan Gon, 13 Muz
CO: Tańce do muzyki latynoskiej granej jeszcze w Kontrastach
KIEDY: niedziela 10 września 2017 roku
GDZIE: Dom Kultury 13 Muz, plac Żołnierza Polskiego 2
DRESS CODE: Ubierz się w ulubione ciuchy z 2005 roku.

Umówmy się, że przed lipcem 2011 roku, kiedy zamykały się Kontrasty, podczas imprez Club Tropicana grana była zupełnie inna muzyka niż dzisiaj. Nie mówimy, że to źle i że kiedyś grało się lepiej, akurat zmiany wyszły nam wszystkim raczej na dobre. Mamy natomiast pewien sentyment do niektórych utworów, które były grane w epoce Kontrastów. Gdybyśmy otóż zagrali dzisiaj na imprezie "Obsession" Aventury, zostalibyśmy zapewne obrzuceni pomidorami. Fakt jest jednak taki, że kiedyś był to jeden z największych hitów i zapewne wielu osobom zakręciłaby się łezka w oku na wspomnienie o TEJ bachatce. Zamierzamy zatem wspomnienia te przywrócić!

Z drugiej strony nie jest też tak, że grane były wyłącznie szroty. Puszczało się w Kontrastach naprawdę wiele porządnych kawałków, które jednak z czasem zwyczajnie spowszedniały publiczności, szukającej ciągle czegoś nowszego i świeżego. Zamierzamy sięgnąć również po te solidne utwory, ponieważ coś nam podpowiada, że dzisiejsza taneczna młodzież nawet nie wie, co straciła, dołączając do tanecznego grona tak późno.

Plan gry jest taki, że imprezę w tym charakterze robimy eksperymentalnie, jeden jedyny raz. Nominalnie i tak przecież pojawiamy się za konsoletą ekstremalnie rzadko, a już w takim repertuarze, to pewnie pierwszy i ostatni raz. Polecamy uprzedzić, że do pracy w poniedziałek 11 września przyjdziecie nieco później. Imprezę prowadzi Gan Gan y Gan Gon. Wstęp wolny!
Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję