Ayo (SMF2011)

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 15.06.2011
O której godzinie?
18:00
Za ile?
120zł / 100zl w przedsprzedaży.
Opis wydarzenia
Ayo to prawdziwie multietniczna artystka. Jej rodzice to Nigeryjczyk i pochodząca z Polski rumuńska Romka. Swój czas dzieli między Paryż i Nowy Jork. Podbiła serca Polaków piosenką „ Down On My Knees” pochodzącą z debiutanckiego albumu „Joyful”. Równie ogromną popularność odniosły także kolejne jej utwory „Life is Real” oraz „And It's Supposed To Be Love”.

Album „Joyful” już w samym dniu premiery w Polsce zyskał status Złotej Płyty. Kolejna równie znakomita płyta „Gravity At Last” przyniosła m.in.przebój „Slow, Slow”. Jej koncerty cieszą się ogromnym wzięciem na całym świecie, bilety na nie są wyprzedane na wiele dni przed data występu. Koncert w Szczecinie będzie częścią trasy koncertowej na której artystka będzie promowała nowy album, którego premiera odbędzie się w marcu 2011.

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję