Budowa kompleksu Posejdona jeszcze się nie zakończyła, ale niektóre pomieszczenia są już w pełni urządzone. Można zobaczyć jak wyglądać będą pokoje w hotelach Moxy i Courtyard, należących do sieci Marriott.

Na profilach społecznościowych Posejdona regularnie zamieszczane są filmiki dokumentujące postępy prac. W najnowszym po placu budowy oprowadza widzów Filip Klaus, kierownik budowy odpowiadający za część hotelową.

Można zobaczyć, że niemal gotowe są już podziemne parkingi. Na hotelowych korytarzach, w niektórych miejscach na ścianach pojawiły się próbki kolorystyczne farb, na próbę zamontowano też fragment sufitu. Najciekawsze są jednak w pełni urządzone, wzorcowe pokoje hotelowe.

W kompleksie Posejdona powstają dwa hotele sieci Marriott: trzygwiazdkowy Moxy i czterogwiazdkowy Courtyard. Na filmiku można zobaczyć, czym będą się różnić ich pokoje. W obu przypadkach są one już w pełni urządzone, nie brakuje nawet pościeli na łóżkach.

Poza częścią hotelową w kompleksie Posejdona, znajdzie się przestrzeń biurowa, największe w Szczecinie centrum kongresowe i część handlowo-usługowa. Finalizacja prac zapowiadana jest jeszcze w tym roku. Wykonawcą jest firma Calbud.