wystawy

Wenecja od podszewki

Photo on Visualhunt.com

Zobacz na mapie
Gdzie?
Kiedy?
Środa, 02.01.2019
O której godzinie?
10:00
Do kiedy?
Czwartek, 28.02.2019
Do której godziny?
18:00
Za ile?
darmowe
Opis wydarzenia
Pierwsza indywidualna wystawa fotograficzna Danuty Borek. Obraz Wenecji utrwalony w czasie tygodniowego pobytu. Miasto bez tłumów, wczesnym rankiem, gdy stali mieszkańcy idą do pracy. Wszędobylskie motorówki nie burzą jeszcze spokojnego lustra kanałów. Po pustych uliczkach i placach przemykają pojedynczy przechodnie. Mostki rozpięte nad wodą kapią się w pierwszych promieniach słońca....To właśnie Wenecja od podszewki.

Danuta Borek uczy chemii i podstaw przedsiębiorczości w „Pobożniaku”. Jest członkiem Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Twórców Kultury oraz członkiem Fotoklubu Zamek. Uczestniczy w plenerach malarskich, wystawach zbiorowych ZSTK i indywidualnych. Projektuje plakaty, dyplomy, zaproszenia dla ZSTK i siebie. Jej fotografie są obecne na wystawach Fotoklubu Zamek.

Malarstwo i fotografia to jej pasje odkryte w wieku dojrzałym, gdy przyjemność tworzenia przeplata się ze zwątpieniem i ciągłym szukaniem sposobu wyrażania siebie.

Galeria Fotoklubu Zamek (Hol Wschodni, wejście A)

Wenecja od podszewki

02.01.2019-28.02.2019

Wstęp wolny

Komentarze

Jeszcze nikt nie dodał komentarza, bądź pierwszy!

Skomentuj

Strona korzysta z plików cookie oraz przechowuje i przetwarza dane osobowe zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.
akceptuję