Coyote Club to nowoczesne wnętrze, zróżnicowana muzyka oraz bar, który z założenia ma być centrum klubu. Tu przecież odbywają się pokazy sztuki barmańskiej. Tu tańczą kojotki. Czym Coyote Club wyróżnia się spośród szczecińskich klubów?

Coyote Club działa już ponad 2 lata. - To były 2 lata ciężkiej pracy, ale myślę, że pozycja Coyote’a jest ugruntowana i jest jednym z lepszych klubów w Szczecinie.- przekonuje Izabela Czeladzińska, manager klubu.

Coyote Club to klub wzorowany na amerykańskiej sieci lokali Coyote Ugly Bar. Nie jest jednak licencjonowanym Kojotem. Jak taki bar wygląda w Stanach, można zobaczyć chociażby w filmie „Wygrane marzenia”. Zdecydowanie inaczej wygląda szczeciński Coyote Club.

Na korzyść Coyota z Jagiellońskiej przemawia wystrój wnętrza, które po prostu większości klientów się podoba. Inaczej jest z kojotkami, po których wielu spodziewa się o wiele więcej i bardziej przekonywającego show. Zwłaszcza po obejrzeniu filmu reżyserii Davida McNally'ego „Coyote Ugly” można czuć niedosyt. I to niemały. Ale trzeba przyznać, że kojotki w Szczecinie są pionierkami.

Muzyka

Muzyka w klubie jest zróżnicowana i zależy od dnia i imprezy wiodącej. I tak w środy i czwartki gramy muzykę lat 80. i 90. oraz współczesną. W tym dniu muzyka nasza skierowana jest przede wszystkim do studentów. Piątki to imprezy specjalne z cyklu Funk Fiction - szeroko pojęta muzyka klubowa z najlepszymi dj z Polski i zagranicy. Soboty to imprezy z cyklu Coyote Show z muzyką live oraz aktualnymi przebojami miksowanymi przez rezydenta klubu DJ TM.

 

Imprezy stałe

Imprezy w Coyote w środy i czwartki to imprezy stałe. I tak środa w klubie jest „zakręcona” - wówczas obowiązuje strefa dobrych cen, gdzie piwo, drink, strzał whisky kosztuje 5 zł. Natomiast w każdy czwartek Coyote wariuje – wszystko, co kupisz serwuje podwójnie. Wejście dla studentów i pań jest darmowe, pozostali płacą 5 zł.

Piątki w Coyote Party upływają na ogół pod hasłem imprezy specjalnej – wówczas wejście po 22:00 to koszt 15 zł.

Co sobotę odbywa się Coyote Show, gdzie zobaczyć można pokazy sztuki barmańskiej FLAIR SHOW oraz oczywiście tańczące kojotki. Wejście to również 15 zł.

 

Imprezy jak najbardziej nietypowe

W klubie, poza imprezami cyklicznymi, odbywają się też liczne imprezy specjalne. Niemalże w każdym tygodniu urządzana jest impreza tematyczna ( jak Banana Party), bądź impreza skierowana do określonej grupy odbiorców (jak np. Prawnicy lubią dobry baun§). Jednak do najbardziej szalonych można zaliczyć imprezę z cyklu Globtrotter Party: Italia, gdzie w środku w lokalu, jako atrakcja, umieszczony został fiat 126P (marka kojarząca się z Włochami). Odbył się także konkurs w jedzeniu spaghetti na czas.

Inna szalona impreza to Betoniara Party. Wówczas w klubie robiono największego drinka w Szczecinie, w prawdziwej betoniarce.

Natomiast podczas imprezy Make Some Noise - najgłośniej krzyczący człowiek goście krzyczeli do specjalnego urządzenia słowo "kojot". Osoba najgłośniejsza otrzymała nagrodę w wysokości 1000 zł.

Miejsce z klimatem

Coyote Club przełamuje formułę tradycyjnej dyskoteki przede wszystkim tym, że nie jest to tylko miejsce do którego przychodzi się tylko tańczyć. Chcieliśmy stworzyć miejsce z klimatem. – mówi manager lokalu.

- Myślę, że największymi plusami klubu jest to, że zawsze u nas dzieje się coś nowego, nie stoimy w miejscu. Proponujemy ludziom coś więcej niż wszystkie inne szczecińskie dyskoteki – dodaje.

 

Zobacz też:

Profil lokalu w dziale Lokale: Kluby i dyskoteki / Coyote Klub

Alfabet klubów: A jak Alter Ego

Alfabet klubów: B jak Baila

Afabet klubów: B jak Brama Jazz Cafe

Afabet klubów: B jak Boom Bar