Jak napisać biznesplan, jak założyć i prowadzić firmę czy jak promować własny biznes – m.in. tego będzie można się dowiedzieć podczas wrześniowych warsztatów organizowanych przez Polską Fundację Przedsiębiorczości. Udział jest bezpłatny!

W szkoleniach mogą wziąć udział osoby zaczynające działalność gospodarczą, jak i już prowadzące rozwinięty biznes. Podczas zajęć przekazana zostanie podstawowa wiedza związana m.in. z procedurą rejestracji i prowadzenia działalności gospodarczej, podatkami, możliwościami narzędzi marketingowych i narzędzi do mierzenia ich jakości. Uczestnicy dowiedzą się również jak przygotować profesjonalny biznesplan.

Szkolenia poprowadzą doświadczeni szkoleniowcy Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości, wg następującego harmonogramu:

18 września 2018 r. - „ABC przedsiębiorczości, czyli jak założyć własną firmę”

25 września 2018 r. - „Przygotowanie biznesplanu”

26 września 2018 r. - „Nowoczesne narzędzia marketingowe”

27 września 2018 r. - „Otworzyłem działalność i co dalej? Jak zorganizować i prowadzić własną firmę – kompendium wiedzy dla początkujących”

5 października 2018 r. - „Przygotowanie biznesplanu”

Szkolenia odbędą się w siedzibie Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości przy ul. Monte Cassino 32 w godzinach 9:00-16:00. Ich uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe, a po szkoleniu – zaświadczenie o uczestnictwie.

Udział jest bezpłatny.

Zapisy odbywają się za pośrednictwem strony internetowej www.pfp.com.pl, zakładka Szkolenia i Doradztwo / Aktualne Szkolenia, po uprzednim wypełnieniu i przesłaniu formularza zgłoszeniowego do Konkursu. Udział w szkoleniach nie wiąże się z koniecznością złożenia biznesplanu konkursowego.

Cykl wrześniowych szkoleń organizowany jest przez Polską Fundację Przedsiębiorczości w ramach konkursu „Przystanek sukces – biznes w Szczecinie się opłaca!”, dofinansowanego z funduszy Miasta Szczecin w ramach działalności wspomagającej rozwój gospodarczy, w tym rozwój przedsiębiorczości. Konkurs ma pokazać młodym ludziom, że warto wiązać swoją karierę zawodową ze Szczecinem. Zachęcić ich do pozostania w mieście i zakładania tutaj własnych firm. Rywalizacja odbywać się będzie w dwóch kategoriach: młodzież do 18. roku życia oraz osoby powyżej 18 lat, studenci, absolwenci lub inne osoby chcące założyć własną firmę. Na uczestników, którzy przygotują najlepsze biznesplany, czekają nagrody i biznesowe wsparcie. Więcej informacji tutaj