W pierwszym meczu barażowym o miejsce w Ekstraklasie Futsalu pomiędzy Mariossem Gazownik Wawelno a Pogonią 04 Szczecin padł remis 2:2. Bramki dla szczecińskiej drużyny strzelili Sergiy Kostyuchenko i Mykola Radko
Pogoń 04 Szczecin pierwszego gola strzeliła  w 4. minucie gry, a bramkę zdobył Sergiy Kostyuchenko. Osiem minut później Mykola Radko po raz drugi pokonał bramkarza Mariossu. Gospodarze przed przerwą jedną bramkę, a jej autorem był Marek Tracz. Po przerwie Marioss doprowadził do wyrównania, a gola z przedłużonego rzutu karnego zdobył Kornel Zyla. Spotkanie rewanżowe odbędzie się w sobotę o godzinie 18.00 w hali przy Twardowskiego.

Marioss Gazownik Wawelno – Pogoń 04 Szczecin 2:2 (1:2)